Śmierć bo
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.04.2006
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.04.2006
Nowosci
"Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą
lecz tych, którzy wśród żywych pozostają"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 kwietnia 2006 roku odeszła od nas na zawsze, opatrzona Sakramentami Świętymi moja ukochana Żona, nasza najdroższa Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia, Szwagierka i Ciocia
s.p. MARIA KORDA
z domu Jarzykowska, lat 82
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 5 kwietnia 2006 roku o godz. 13.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Sotor" przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. Chrystusa Króla, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążony w smutku
MĄŻ z RODZINĄ
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia