Śmierć bo
This was published in the following publications on 04.04.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 04.04.2006:
Nowosci
"Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą
lecz tych, którzy wśród żywych pozostają"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 kwietnia 2006 roku odeszła od nas na zawsze, opatrzona Sakramentami Świętymi moja ukochana Żona, nasza najdroższa Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia, Szwagierka i Ciocia
s.p. MARIA KORDA
z domu Jarzykowska, lat 82
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 5 kwietnia 2006 roku o godz. 13.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Sotor" przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. Chrystusa Króla, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążony w smutku
MĄŻ z RODZINĄ
End of content
No more pages to load