Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.09.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.09.2005
Express Bydgoski
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 15.09.2005r. odeszła nasza ukochana mama, teściowa, babcia i prababcia
śp. Felicja Andryszczak
z domu Polcyn
lat 83
Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się 17.09.2005r. o godz. 10.00 w kościele przycmentarnym ul. Kossaka w Bydgoszczy.
w smutku pogrążona rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia