Z głębokim
This was published in the following publications on 17.09.2005:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 17.09.2005:
Express Bydgoski
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 15.09.2005r. odeszła nasza ukochana mama, teściowa, babcia i prababcia
śp. Felicja Andryszczak
z domu Polcyn
lat 83
Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się 17.09.2005r. o godz. 10.00 w kościele przycmentarnym ul. Kossaka w Bydgoszczy.
w smutku pogrążona rodzina
End of content
No more pages to load