Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.09.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.09.2005
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 15.09.2005 r. odeszła nasza kochana mamusia, teściowa, babcia i prababcia
sp.
Felicja Andryszczak
z domu Polcyn
lat 83
Pogrzeb wraz z mszą świętą odbędzie się dnia 17.09.2005 r. o godz. 10.00 na cmentarzu przy ul. Kossaka
W smutku pogrążona rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia