Z głębokim
This was published in the following publications on 17.09.2005:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 17.09.2005:
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 15.09.2005 r. odeszła nasza kochana mamusia, teściowa, babcia i prababcia
sp.
Felicja Andryszczak
z domu Polcyn
lat 83
Pogrzeb wraz z mszą świętą odbędzie się dnia 17.09.2005 r. o godz. 10.00 na cmentarzu przy ul. Kossaka
W smutku pogrążona rodzina
End of content
No more pages to load