Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.06.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.06.2005
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłabyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13.05.2005 roku zmarła opatrzona Sakramentami Świętymi nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia, Siostra, Bratowa, Szwagierka i Ciocia
śp.
WANDA WIĘCH
z domu Ozimek,
lat 78
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 15 czerwca 2005 roku o godz. 10.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego „Sotor” przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. Błogosławionej Matki Marii Karłowskiej na Skarpie, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Centralnym Cmentarzu Komunalnym przy ul. Grudziądzkiej 192.
Pogrążona w smutku
CÓRKA I WNUCZKA
wraz z RODZINĄ
Autokar zostanie podstawiony o godz. 9.45 przy Domu Pogrzebowym "Sotor" przy ul. Bazyńskich.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia