Gdyby mił
This was published in the following publications on 14.06.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 14.06.2005:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłabyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13.05.2005 roku zmarła opatrzona Sakramentami Świętymi nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia, Siostra, Bratowa, Szwagierka i Ciocia
śp.
WANDA WIĘCH
z domu Ozimek,
lat 78
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 15 czerwca 2005 roku o godz. 10.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego „Sotor” przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. Błogosławionej Matki Marii Karłowskiej na Skarpie, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Centralnym Cmentarzu Komunalnym przy ul. Grudziądzkiej 192.
Pogrążona w smutku
CÓRKA I WNUCZKA
wraz z RODZINĄ
Autokar zostanie podstawiony o godz. 9.45 przy Domu Pogrzebowym "Sotor" przy ul. Bazyńskich.
End of content
No more pages to load