Wszystkim

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.07.2005
Nowosci

Wszystkim, którzy w bardzo trudnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości licznie uczestnicząc we Mszy św. żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku naszej ukochanej CÓRKI i SIOSTRY
ś.p. KASI BIELECKIEJ
ks. Adamowi Ceynowa proboszczowi parafii w Świerczynkach, ks. Andrzejowi z parafii p.w. Św. Antoniego w Toruniu, Dyrekcji, Pracownikom i Studentom Instytutu Geografii UMK, Studentom Archeologii Podwodnej UMK, Panom Policjantom z Brodnicy i Zbiczna, p. Kierownikowi Ośrodka Wypoczynkowego UMK w Bachotku, Panom z Sekcji Ratowniczej, Straży Pożarnej we Włocławku i Brodnicy, p. Kowalskiemu z WOPR, Panom Strażakom z OSP w Zbicznie, Bogusi i Krzysiowi Andrzejewskim, Reni Dudkiewicz, Sąsiadom, Współpracownikom Romka i Ewy, Pracownikom UG w Łysomicach, ZNP Oddział Toruń, Krewnym, Wszystkim licznie zgromadzonym Naszym Znajomym i Przyjaciołom Kasi - za wsparcie, za dobre słowo, opiekę i pociechę z której czerpaliśmy wiele siły, za wspólną modlitwę, wyrazy współczucia, wieńce i kwiaty, oraz Zakładowi Pogrzebowemu „Cultus” B.J. Korzybskim za piękne przygotowanie uroczystości pogrzebowej
serdeczne wyrazy podziękowania
składają
Tomek, Ewa i Ola Bieleccy

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia