Wszystkim

This was published in the following publications on 08.07.2005:
Nowosci

Wszystkim, którzy w bardzo trudnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości licznie uczestnicząc we Mszy św. żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku naszej ukochanej CÓRKI i SIOSTRY
ś.p. KASI BIELECKIEJ
ks. Adamowi Ceynowa proboszczowi parafii w Świerczynkach, ks. Andrzejowi z parafii p.w. Św. Antoniego w Toruniu, Dyrekcji, Pracownikom i Studentom Instytutu Geografii UMK, Studentom Archeologii Podwodnej UMK, Panom Policjantom z Brodnicy i Zbiczna, p. Kierownikowi Ośrodka Wypoczynkowego UMK w Bachotku, Panom z Sekcji Ratowniczej, Straży Pożarnej we Włocławku i Brodnicy, p. Kowalskiemu z WOPR, Panom Strażakom z OSP w Zbicznie, Bogusi i Krzysiowi Andrzejewskim, Reni Dudkiewicz, Sąsiadom, Współpracownikom Romka i Ewy, Pracownikom UG w Łysomicach, ZNP Oddział Toruń, Krewnym, Wszystkim licznie zgromadzonym Naszym Znajomym i Przyjaciołom Kasi - za wsparcie, za dobre słowo, opiekę i pociechę z której czerpaliśmy wiele siły, za wspólną modlitwę, wyrazy współczucia, wieńce i kwiaty, oraz Zakładowi Pogrzebowemu „Cultus” B.J. Korzybskim za piękne przygotowanie uroczystości pogrzebowej
serdeczne wyrazy podziękowania
składają
Tomek, Ewa i Ola Bieleccy

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

End of content

No more pages to load