Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.03.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.03.2005
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 15.03.2005 roku zmarł nasz kochany Tatuś, Brat, Kuzyn, Stryj, Szwagier, Wujek i Dziadek
śp. Marian Klemp
lat 77
Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 18.03.2005 r. o godz. 12.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego M.M. Kolbego przy ul. Kard. Wyszyńskiego, skąd trumna zostanie przeniesiona do kościoła p.w. Św. Maksymiliana Kolbego, gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna. Po mszy Ciało zostanie złożone na miejscu wiecznego spoczynku na cmentarzu przy ul. Wybickiego.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia