Z głębokim
This was published in the following publications on 17.03.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 17.03.2005:
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 15.03.2005 roku zmarł nasz kochany Tatuś, Brat, Kuzyn, Stryj, Szwagier, Wujek i Dziadek
śp. Marian Klemp
lat 77
Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 18.03.2005 r. o godz. 12.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego M.M. Kolbego przy ul. Kard. Wyszyńskiego, skąd trumna zostanie przeniesiona do kościoła p.w. Św. Maksymiliana Kolbego, gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna. Po mszy Ciało zostanie złożone na miejscu wiecznego spoczynku na cmentarzu przy ul. Wybickiego.
Pogrążona w smutku
Rodzina
End of content
No more pages to load