BARBARA MARIA MALINOWSKA

This was published in the following publications on 07.09.2005:
Nowosci

<p>„Gdyby miłość mogła uzdrawiać,<br />a łzy wskrzeszać Byłabyś z nami”</p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4.09.2005 r. zmarła, moja ukochana Żona, nasza najdroższa Mamusia, Teściowa, Babcia, Bratowa, Szwagierka i Ciocia</p>
<h4>ś.p BARBARA MARIA MALINOWSKA z domu Łęgowicz lat 77</h4>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 8.09.2005 r. o godz. 13.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego „Cultus” przy ul.. Browarnej 2 do kościoła p.w. Matki Bożej Królowej Polski (Rub. I), gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna. Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).</p>
<p>Pogrążony w smutku<br />Mąż, Dzieci i Rodzina</p>
<p>Autokar zostanie podstawiony o godz. 13.00 przy Domu Pogrzebowym „Cultus” ul. Browarna 2.</p>

„Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać Byłabyś z nami”

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4.09.2005 r. zmarła, moja ukochana Żona, nasza najdroższa Mamusia, Teściowa, Babcia, Bratowa, Szwagierka i Ciocia

ś.p BARBARA MARIA MALINOWSKA z domu Łęgowicz lat 77

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 8.09.2005 r. o godz. 13.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego „Cultus” przy ul.. Browarnej 2 do kościoła p.w. Matki Bożej Królowej Polski (Rub. I), gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna. Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).

Pogrążony w smutku
Mąż, Dzieci i Rodzina

Autokar zostanie podstawiony o godz. 13.00 przy Domu Pogrzebowym „Cultus” ul. Browarna 2.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p><span>Ciągle cię szukam. A Ciebie nie ma?</span></p><p><span>Moje marzenia, rozwiał wiatr!</span></p><p><span>Tak bardzo tęsknię, i jest mi smutno?</span></p><p><span>Bo z Tobą Mamusiu odszedł mój cały świat</span></p>

Aleksandra


7yrs

Image chosen by user
<p>" To nie był czas, to nie była pora"</p><p>"I zgasło słońce, kiedy jeszcze był dzień"</p><p>"Bo to co miało sens odeszło razem z Tobą"</p>

Aleksandra


7yrs

Image chosen by user
<p>Wiem, że jesteś w Niebie</p>

Aleksandra


7yrs

Image chosen by user
<p>Ludzie, których kochamy, na zawsze pozostają w naszych sercach</p>

Aleksandra


8yrs

Image chosen by user
<p><strong><em>Zgasłaś nam jak świecy płomyk</em></strong></p><p><strong><em>Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronna.</em></strong></p><p><strong><em>Samotna w tej ostatniej drodze.</em></strong></p><p><strong><em>I tylko smutek bolesny i pamięć żywa</em></strong></p><p><strong><em>o Tobie w nas pozostanie,</em></strong></p><p><strong><em>bo zawsze myślami będziemy przy Tobie.</em></strong></p><p><strong><em>Ty żyjesz, choć martwe Twe powieki,</em></strong></p><p><strong><em>bo w sercach naszych trwać będziesz na wieki.</em></strong></p><p><strong><em>Dla świata byłeś tylko cząstką, dla nas całym światem.</em></strong></p>

Aleksandra


8yrs

Image chosen by user
<p>MAMO:</p> <p><span>Wielkości słów,spowite w Ciszę</span><br /><span>i Serca wiew już nie kołysze</span><br /><span>przystanął Czas </span><span>i już nie minie</span><br /><span>w Twojej krainie</span><span>...wieczny Czas.....</span><br /><span>Pamięci lampion nam zapalić</span><br /><span>i wspomnień garstkę ,też ocalić</span><br /><span>w każdym z nas </span><span>i serce wzruszyć</span><br /><span>i głębię duszy </span><span>na wieczny czas…</span><br /><span>I drogę Twoją też ocalić</span><br /><span>jak polny kwiat</span><br /><span>i sercem słyszeć ,bliżej; dalej</span><br /><span>jak idziesz w tamten Świat…</span><br /><span>Czas zapamiętać Twoje kroki</span><br /><span>i Twoje dłonie;zapach chleba</span><br /><span>by kiedy przyjdzie Sen głęboki</span><br /><span>ruszyć za Tobą w stronę Nieba...</span><br /><span>…A dzisiaj świece zapalimy</span><br /><span>i rozmodlimy Wielką Ciszę</span><br /><span>i oświetlimy Wieczną Drogę...</span><br /><span>bo masz spotkanie z Panem Bogiem...</span></p>


9yrs

Image chosen by user
Zabrałeś mi całe moje życie Boże choć one toczy się dalej lecz bez mej bliskiej osoby, która wspierała w trudnych chwilach. Oleńka


9yrs

Image chosen by user
Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych Oleńka


10yrs

Image chosen by user
Aleksandra


10yrs

Image chosen by user
Oleńka


10yrs

Image chosen by user
<p>Mamo kocham Ciebie</p> <p><span>Mamo </span></p> <p><span>Przytul mnie do siebie </span><span>pragnę poczuć Twoje ciepło</span><br /><span>szepnij choćby jedno słowo </span><span>abym usłyszała tkliwy głos</span><br /><span>nie zostawiaj mnie </span><span>bo tak ciężko w dzień</span><span>przytul i ochroń </span></p> <p><span>w noc </span><span>chciałabym rozmawiać z Tobą </span><span>a słyszę ciszę </span><span>wtulić się w ramiona </span><span>a czuję tylko marmurową płytę </span><span>zamiast błysku oczu </span><span>ogniki płonącego znicza</span></p> <p><span>Mamo kocham Ciebie <3</span></p>


10yrs

Image chosen by user
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych" Oleńka


10yrs

Image chosen by user

Aleksandra


11yrs

Image chosen by user

Oleńka


11yrs

Image chosen by user

Aleksandra


11yrs

Image chosen by user

Oleńka


11yrs

Image chosen by user
<p>Pamiętam.....</p> <p><strong><span>" Umiera się nie po to, by przestać żyć, ale po to, by żyć inaczej "Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci. — Wisława Szymborska</span></strong></p>


11yrs

Image chosen by user

Aleksandra


11yrs

Image chosen by user
<p>Mamo kocham Cię</p> <p><em>Cały czas jestem za Tobą myślami,już tak długo jesteśmy bez Ciebie-sami.</em></p> <p><em>Byłaś dla mnie, Mamusiu, jak barwny kwiat, jak niezapomniany radości ptak.</em></p> <p><em>Wspominając Ciebie walczę ze łzami, tak Bardzo bym chciała abyś była tu z nami.</em></p> <p><em>Pamiętam Cię wciąż uśmiechniętą, Pogrążoną w swoich snach i niezwykle piękną.</em></p> <p><em>Dałaś mi Mamo, tyle radości, dzięki Tobie W naszym domu uśmiech wciąż gościł.</em></p> <p><em>Lecz teraz została tylko pustka, w której czuję się tak niepojęcie malutka.</em></p> <p><em>Gdy myślę o Tobie, widzę piękne barwy,</em><em>Upamiętniające Twe ukochane kwiaty malwy.</em></p> <p><em><em><span>Tak bardzo brakuje nam Mamo Ciebie, Mam tylko nadzieję, że jest Ci dobrze w niebie.</span></em><br /></em></p>


11yrs

Image chosen by user

Aleksandra K


11yrs

Image chosen by user
<p>Mamusiu......</p> <p><strong><span>Jesteś taką godziną, która już nie wróci,</span><span>stosem listów pożółkłych w głębinie szuflady, </span><span>zapomnianym uśmiechem, który bardzo smuci </span><span>i wspomnieniem, na które nie ma żadnej rady.....</span></strong></p>


11yrs

Image chosen by user

Ola K.


11yrs

Image chosen by user

Olusia


11yrs

Image chosen by user

Oleńka


11yrs

End of content

No more pages to load