BARBARA MARIA MALINOWSKA

This was published in the following publications on 07.09.2005:
Nowosci

<p>„Gdyby miłość mogła uzdrawiać,<br />a łzy wskrzeszać Byłabyś z nami”</p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4.09.2005 r. zmarła, moja ukochana Żona, nasza najdroższa Mamusia, Teściowa, Babcia, Bratowa, Szwagierka i Ciocia</p>
<h4>ś.p BARBARA MARIA MALINOWSKA z domu Łęgowicz lat 77</h4>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 8.09.2005 r. o godz. 13.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego „Cultus” przy ul.. Browarnej 2 do kościoła p.w. Matki Bożej Królowej Polski (Rub. I), gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna. Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).</p>
<p>Pogrążony w smutku<br />Mąż, Dzieci i Rodzina</p>
<p>Autokar zostanie podstawiony o godz. 13.00 przy Domu Pogrzebowym „Cultus” ul. Browarna 2.</p>

„Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać Byłabyś z nami”

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4.09.2005 r. zmarła, moja ukochana Żona, nasza najdroższa Mamusia, Teściowa, Babcia, Bratowa, Szwagierka i Ciocia

ś.p BARBARA MARIA MALINOWSKA z domu Łęgowicz lat 77

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 8.09.2005 r. o godz. 13.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego „Cultus” przy ul.. Browarnej 2 do kościoła p.w. Matki Bożej Królowej Polski (Rub. I), gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna. Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).

Pogrążony w smutku
Mąż, Dzieci i Rodzina

Autokar zostanie podstawiony o godz. 13.00 przy Domu Pogrzebowym „Cultus” ul. Browarna 2.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
MAMO NAJDROŻSZA MAMO, PO ŻYCIU W ZNOJU DUSZA TWA PRAGNIE ZAZNAĆ SPOKOJU... TY MATKO - ZIEMIO WEŹ JĄ W RAMIONA, PRZYTUL JAK DZIECKO DO SWEGO ŁONA. TYLKO PRZY TOBIE, U TWEGO BOKU DUSZA MIEĆ BĘDZIE SWÓJ WIECZNY SPOKÓJ!

Oleńka


4w

Image chosen by user
I znów Dzień Mamy bez Ciebie

Aleksandra


1yr

Image chosen by user
Kolejne Święta bez Ciebie Mamuś

Aleksandra


1yr

Image chosen by user
W Dniu Mamy ❤️ kolejny rok bez Ciebie

Aleksandra


2yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać ❤️

Aleksandra


2yrs

Image chosen by user
❤️ Kocham

Aleksandra


2yrs

Image chosen by user
W Dniu Mamy ❤️ kolejny rok bez Ciebie

Aleksandra


2yrs

Image chosen by user
Na zawsze w moim sercu ❤️

Aleksandra


2yrs

Image chosen by user
Kocham i tęsknię

Aleksandra


2yrs

Image chosen by user
W Dniu Matki Mamusiu Kocham Cię ❤️ i bardzo mi Ciebie brakuje

Aleksandra


3yrs

Image chosen by user
Kocham Cię Mamusiu ❤️

Aleksandra


3yrs

Image chosen by user
Kocham Cię ❤️

Aleksandra


3yrs

Image chosen by user
Jan Twardowski „Żal” [fragm.] Żal że się za mało kochało Że się myślało o sobie Że się już nie zdążyło Że było za późno

Aleksandra


3yrs

Image chosen by user
W Dniu Matki ❤️ Kocham Cię Mamo i nadal tęsknię

Aleksandra


4yrs

Image chosen by user
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać byłabyś z nami”

Oleńka


4yrs

Image chosen by user
Śpij Mateczko Snem Anioła Nikt z nas zbudzić Cię nie zdoła Ani łzy nasze, ani westchnienia, Nie obudzą Cię z uśpienia.

Aleksandra


5yrs

Image chosen by user
“Ciągle cię szukam. A Ciebie nie ma? Moje marzenia, rozwiał wiatr! Tak bardzo tęsknię, i jest mi smutno? Bo z Tobą Mamusiu odszedł mój cały świat.”

Aleksandra


5yrs

Image chosen by user
Mamo, szukałam Cię w Twoim domu. Gdzie jesteś? Płaszcz Twój w sieni. Każda deska podłogi krok Twój unosi. Każda bryłka powietrza Tobą się mieni. Nad miejscem przy stole gaśnie Twój uśmiech. Więdną kredensowe dostatki - Pachnące wanilią blaszane puszki, Zeszłoroczne opłatki. Może tu, tu gdzie czesałaś włosy srebrne? Sypialnia Twoja pusta. W szafie suknie Twe opuszczone. Wiem, iskra światła na brzegu lustra To Ty, Ty przemieniona! Ale iskra znika. Popiół listom, popiół pamiątkom. A możeś Ty tu, w serca głębi, na dnie? Anna Kamieńska „Dom matki"

Aleksandra


6yrs

Image chosen by user
Miłość jest wieczna Mamusiu Na zawsze w moim sercu. Kocham Cię ♥️

Aleksandra


6yrs

Image chosen by user
Mamo Wiem że mnie słyszysz, każde słowo. Więc czemu milczysz, boś jest nad mą głową? Splątane myśli w krużgankach nadziei. Czy ktoś ich widział, czy słyszał być może? Wyczuwam sobą, że są niedaleko. Że tak jak kiedyś nade mną czuwają I zrywam się ze snu przed siebie wpatrzona… Kolejna opada kartka z kalendarza. Stojąc nad mogiłą myśleć będę, ilu ich odeszło, ilu w bólu swych bliskich zostawiło. Bo choć po drugiej dzisiaj stronie życia, czuję matczyne spracowane ręce i jej w piersi bijące zatroskane serce… Dziś byłybyTwoje 91 Urodziny Mamusiu jednak Cię nie ma, a serce boli i dusza krzyczy dlaczego!!!

Oleńka


6yrs

Image chosen by user
Śpij Mateczko Snem Anioła Nikt z nas zbudzić Cię nie zdoła Ani łzy nasze, ani westchnienia, Nie obudzą Cię z uśpienia.

Aleksandra


7yrs

Image chosen by user
Odeszłaś do nieba, wszystko się zmieniło,cierpienie i smutek w jedność się złączyło. Niby Ci jest dobrze, bo ból daleko odszedł, ale serce me zranione jest tęsknotą przepełnione. Śnić po nocach będę... wspomnieniami wracać i jak trzeba będzie, zawszę będę płakać za Tobą Mamuniu.

Aleksandra


7yrs

Image chosen by user
Ciągle cię szukam. A Ciebie nie ma? Moje marzenia, rozwiał wiatr! Tak bardzo tęsknię, i jest mi smutno? Bo z Tobą Mamusiu odszedł mój cały świat

Aleksandra


7yrs

Image chosen by user
<p>Kochana Mamo</p><p>tak wiele bym chciała Ci powiedzieć, lecz nie mogę tak wiele bym chciała Ci pokazać, lecz nie mogę tak bym chciała Cię przytulic, lecz nie mogę dlaczego? ponieważ nie ma Cię tu opuściłaś naszą krainę za szybko miałaś tyle do zrobienia w naszej bajce lecz ten u góry zdecydował, że miałaś przyjść do niego, widocznie byłaś mu potrzebna i wierzę, że mimo mojego bólu, który noszę w sercu z powodu Twego braku bycia razem z nami</p><p>masz tam lepiej niż kiedykolwiek mogłaś. mieć teraz pewnie trzymasz miejsce dla mnie</p><p>i wierzę, że kiedyś jeszcze się spotkamy i to czego teraz nie mogę, będę mogła w dalekiej przyszłośc.</p>

Aleksandra


7yrs

End of content

No more pages to load