BARBARA MARIA MALINOWSKA

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.09.2005
Nowosci

<p>„Gdyby miłość mogła uzdrawiać,<br />a łzy wskrzeszać Byłabyś z nami”</p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4.09.2005 r. zmarła, moja ukochana Żona, nasza najdroższa Mamusia, Teściowa, Babcia, Bratowa, Szwagierka i Ciocia</p>
<h4>ś.p BARBARA MARIA MALINOWSKA z domu Łęgowicz lat 77</h4>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 8.09.2005 r. o godz. 13.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego „Cultus” przy ul.. Browarnej 2 do kościoła p.w. Matki Bożej Królowej Polski (Rub. I), gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna. Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).</p>
<p>Pogrążony w smutku<br />Mąż, Dzieci i Rodzina</p>
<p>Autokar zostanie podstawiony o godz. 13.00 przy Domu Pogrzebowym „Cultus” ul. Browarna 2.</p>

„Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać Byłabyś z nami”

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4.09.2005 r. zmarła, moja ukochana Żona, nasza najdroższa Mamusia, Teściowa, Babcia, Bratowa, Szwagierka i Ciocia

ś.p BARBARA MARIA MALINOWSKA z domu Łęgowicz lat 77

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 8.09.2005 r. o godz. 13.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego „Cultus” przy ul.. Browarnej 2 do kościoła p.w. Matki Bożej Królowej Polski (Rub. I), gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna. Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).

Pogrążony w smutku
Mąż, Dzieci i Rodzina

Autokar zostanie podstawiony o godz. 13.00 przy Domu Pogrzebowym „Cultus” ul. Browarna 2.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
MAMO NAJDROŻSZA MAMO, PO ŻYCIU W ZNOJU DUSZA TWA PRAGNIE ZAZNAĆ SPOKOJU... TY MATKO - ZIEMIO WEŹ JĄ W RAMIONA, PRZYTUL JAK DZIECKO DO SWEGO ŁONA. TYLKO PRZY TOBIE, U TWEGO BOKU DUSZA MIEĆ BĘDZIE SWÓJ WIECZNY SPOKÓJ!

Oleńka


4 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
I znów Dzień Mamy bez Ciebie

Aleksandra


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kolejne Święta bez Ciebie Mamuś

Aleksandra


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
W Dniu Mamy ❤️ kolejny rok bez Ciebie

Aleksandra


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać ❤️

Aleksandra


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️ Kocham

Aleksandra


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W Dniu Mamy ❤️ kolejny rok bez Ciebie

Aleksandra


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze w moim sercu ❤️

Aleksandra


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham i tęsknię

Aleksandra


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W Dniu Matki Mamusiu Kocham Cię ❤️ i bardzo mi Ciebie brakuje

Aleksandra


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham Cię Mamusiu ❤️

Aleksandra


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham Cię ❤️

Aleksandra


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jan Twardowski „Żal” [fragm.] Żal że się za mało kochało Że się myślało o sobie Że się już nie zdążyło Że było za późno

Aleksandra


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W Dniu Matki ❤️ Kocham Cię Mamo i nadal tęsknię

Aleksandra


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać byłabyś z nami”

Oleńka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Śpij Mateczko Snem Anioła Nikt z nas zbudzić Cię nie zdoła Ani łzy nasze, ani westchnienia, Nie obudzą Cię z uśpienia.

Aleksandra


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
“Ciągle cię szukam. A Ciebie nie ma? Moje marzenia, rozwiał wiatr! Tak bardzo tęsknię, i jest mi smutno? Bo z Tobą Mamusiu odszedł mój cały świat.”

Aleksandra


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamo, szukałam Cię w Twoim domu. Gdzie jesteś? Płaszcz Twój w sieni. Każda deska podłogi krok Twój unosi. Każda bryłka powietrza Tobą się mieni. Nad miejscem przy stole gaśnie Twój uśmiech. Więdną kredensowe dostatki - Pachnące wanilią blaszane puszki, Zeszłoroczne opłatki. Może tu, tu gdzie czesałaś włosy srebrne? Sypialnia Twoja pusta. W szafie suknie Twe opuszczone. Wiem, iskra światła na brzegu lustra To Ty, Ty przemieniona! Ale iskra znika. Popiół listom, popiół pamiątkom. A możeś Ty tu, w serca głębi, na dnie? Anna Kamieńska „Dom matki"

Aleksandra


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Miłość jest wieczna Mamusiu Na zawsze w moim sercu. Kocham Cię ♥️

Aleksandra


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamo Wiem że mnie słyszysz, każde słowo. Więc czemu milczysz, boś jest nad mą głową? Splątane myśli w krużgankach nadziei. Czy ktoś ich widział, czy słyszał być może? Wyczuwam sobą, że są niedaleko. Że tak jak kiedyś nade mną czuwają I zrywam się ze snu przed siebie wpatrzona… Kolejna opada kartka z kalendarza. Stojąc nad mogiłą myśleć będę, ilu ich odeszło, ilu w bólu swych bliskich zostawiło. Bo choć po drugiej dzisiaj stronie życia, czuję matczyne spracowane ręce i jej w piersi bijące zatroskane serce… Dziś byłybyTwoje 91 Urodziny Mamusiu jednak Cię nie ma, a serce boli i dusza krzyczy dlaczego!!!

Oleńka


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Śpij Mateczko Snem Anioła Nikt z nas zbudzić Cię nie zdoła Ani łzy nasze, ani westchnienia, Nie obudzą Cię z uśpienia.

Aleksandra


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odeszłaś do nieba, wszystko się zmieniło,cierpienie i smutek w jedność się złączyło. Niby Ci jest dobrze, bo ból daleko odszedł, ale serce me zranione jest tęsknotą przepełnione. Śnić po nocach będę... wspomnieniami wracać i jak trzeba będzie, zawszę będę płakać za Tobą Mamuniu.

Aleksandra


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ciągle cię szukam. A Ciebie nie ma? Moje marzenia, rozwiał wiatr! Tak bardzo tęsknię, i jest mi smutno? Bo z Tobą Mamusiu odszedł mój cały świat

Aleksandra


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kochana Mamo</p><p>tak wiele bym chciała Ci powiedzieć, lecz nie mogę tak wiele bym chciała Ci pokazać, lecz nie mogę tak bym chciała Cię przytulic, lecz nie mogę dlaczego? ponieważ nie ma Cię tu opuściłaś naszą krainę za szybko miałaś tyle do zrobienia w naszej bajce lecz ten u góry zdecydował, że miałaś przyjść do niego, widocznie byłaś mu potrzebna i wierzę, że mimo mojego bólu, który noszę w sercu z powodu Twego braku bycia razem z nami</p><p>masz tam lepiej niż kiedykolwiek mogłaś. mieć teraz pewnie trzymasz miejsce dla mnie</p><p>i wierzę, że kiedyś jeszcze się spotkamy i to czego teraz nie mogę, będę mogła w dalekiej przyszłośc.</p>

Aleksandra


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia