Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.05.2004
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.05.2004
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20.05.2004 roku zmarła Moja kochana Żona, Mama, Córka, Siostra i Babcia
Śp. ELŻBIETA SIERADZKA
lat 53
Ceremonia Pogrzebowa rozpocznie się 22.05.2004 r. o godz. 14.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego przy ul. Bażyńskich, skąd trumna zostanie przewieziona do Kościoła pw. Chrystusa Króla, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy Ciało zostanie złożone na miejscu wiecznego spoczynku na cmentarzu przy ul. Antczaka.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia