Z głębokim
This was published in the following publications on 21.05.2004:
Nowosci
This was published in the following publications on 21.05.2004:
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20.05.2004 roku zmarła Moja kochana Żona, Mama, Córka, Siostra i Babcia
Śp. ELŻBIETA SIERADZKA
lat 53
Ceremonia Pogrzebowa rozpocznie się 22.05.2004 r. o godz. 14.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego przy ul. Bażyńskich, skąd trumna zostanie przewieziona do Kościoła pw. Chrystusa Króla, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy Ciało zostanie złożone na miejscu wiecznego spoczynku na cmentarzu przy ul. Antczaka.
Pogrążona w smutku
Rodzina
End of content
No more pages to load