EDWARD KALINOWSKI

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.01.2013
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 14 stycznia 2013 r. odszedł od nas na zawsze mój MĄŻ i OJCIEC</p>
<h4>śp. EDWARD KALINOWSKI</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 17 stycznia 2013 r. o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze</p>
<p>Pogrążona w smutku rodzina</p>
<p>Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.30 w Konkatedrze Św. Jadwigi w Zielonej Górze.</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 14 stycznia 2013 r. odszedł od nas na zawsze mój MĄŻ i OJCIEC

śp. EDWARD KALINOWSKI

Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 17 stycznia 2013 r. o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze

Pogrążona w smutku rodzina

Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.30 w Konkatedrze Św. Jadwigi w Zielonej Górze.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Edzinkowi - z pamięcią i wspomnieniem. Spoczywaj w pokoju. </p><p>Marynia</p>

Maria Jałocha


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><strong>Pamięć o zmarłych jest święta</strong>, więc w listopadowej zadumie zostawiam swe zaduszkowe światełko – Maria Jałocha</p>

Maria Jałocha


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tym, co odeszli...</p>

Maria Jałocha


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Boże błogosław tych, którzy utracili rodziny... Dla Ciebie Edzinku zostawiam swe listopadowe światełko pamięci. Maria Jałocha</p>

Maria Jałocha


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko na CZTERNASTEGO i cicha modlitwa. Marynia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Niech Aniołowie prowadzą Cię do Raju...</p> <p><span>Edzinku, niech Bóg okryje Cię płaszczem swojej dobroci i łaskami nieba Twą duszę nagrodzi. Ja życzę Twojej Duszy </span><span>spokoju wiecznego i pełni radości z obcowania z Panem.</span></p> <p><span><span>Zostawiam tutaj swoje światełko pamięci, a w pokornej modlitwie upraszać będę przychylności Nieba dla Ciebie. Marynia</span><br /></span></p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Moja pamięć i modlitwa. Marynia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bądź szczęśliwy w niebie Edzinku. Marynia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pełne wspomnień, lipcowe światełko pamięci. Marynia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko pamięci dla Ciebie Edziuś. Marynia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niedzielne światełko pamięci. Marynia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Edzinku... Radości ze spotkania ze Zmartwychwst​ałym. Z pamięcią Marynia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W Wielki Piątek z pamięcią - Maria Jałocha


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Maria Jałocha


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wiecznego spokoju w niebie</p> <p><span>Niech płomienie świec rozjaśniają Ci Twoją przestrzeń, która jest dla nas niewidoczna i niepoznana jeszcze. Z wciąż życzliwą pamięcią zapalam dla Ciebie Edziuś światełko – Marynia </span></p>


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>4 lata temu... Jedną duszą tak wiele ubyło...</p> <p><span>Rocznica fizycznego rozstania się z Tobą Edziuś, to dzień Twojego wyzwolenia i przybycia do Domu Pana. To dzień spotkania się z Królem i Zbawcą, oraz najbliższym Przyjacielem. Dzień otwarcia oczu i odzyskania pełni świadomości. Dzień prawdziwych i uroczystych narodzin, powrót do swojego domu. To chyba najcudowniejsza chwila: koniec ziemskiej próby, koniec cierpień, tęsknoty, lęku i niepewności. Koniec wszystkiego, co złe. Pozostaje już tylko radość i szczęście na wieki.</span></p> <p>Boże, proszę, daj Edziowi jasność Twojego Światła na wieki. Daj Mu swą miłość, spokój u Twego boku i wieczne odpoczywanie.</p> <p>Dla Ciebie Edzinku – w <strong>4 ROCZNICĘ</strong> – zostawiam swoje światełko pamięci i pomodlę się za rychłe oczyszczenie Twojej Duszy.</p> <p><span>Marynia</span></p>


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Maria Jałocha


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Maria Jałocha


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Zaduszkowe wspomnienie</p> <p><em>„Bo przecież cmentarz - to nie tylko pamięć o śmierci, przemijaniu o wieczności, ale też kontakt z tymi co już odeszli (...) Myślę, że w wędrówce na cmentarze kryje się wiara, bo nikt nie biegnie do kogoś, kogo nie ma - biegnie do tego kto jest, ale jest niewidoczny”.</em></p> <p>Ks. J. Twardowski</p> <p>Śmierć rozdziela nas tylko fizycznie. W rzeczywistości nadal pozostajemyzespoleni w Chrystusiez tymi, którzy odeszli od nas. Odtwórzmy więc w pamięci te piękne dni, gdy Oni z nami przez życie szli. Ich ciepłe dłonie grzały nam ciało, a dobre słowa serce radowały. Niech takie wspomnienia o Tych, co odeszli, zawsze są z nami.</p> <p>Zaduszkowe światełko dla Ciebie Edziuś</p> <p><span>Marynia</span></p>


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jest taki dzień w roku, dzień 1-ego listopada To czas zadumy i modlitwy nad zmarłych duszami. Pazmiętam. Marynia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Edzinku - światełko pamięci dla Ciebie. Marynia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutno i tęskno, CZTERNASTEGO coś uleciało. W sercu cierpienie ciche zostało. Pamiętam, wspominam i łzę cichą ronię - Marynia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Sobotnie światełko z czułym wspomnieniem​. Marynia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
CZTERNASTY..​. Światełko ku pamięci Człowieka nieobojętneg​o. Marynia


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia