Michalina Łabudzińska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.01.2013
Głos Koszaliński

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy że dnia 14 stycznia 2013 odeszła od nas Najdroższa, Najukochańsza Żona, Mama, Siostra, Teściowa, Babcia i Prababcia Michalina Łabudzińska Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 17.01.2013 roku o godzinie10.30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w głębokim smutku i żałobie rodzina</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy że dnia 14 stycznia 2013 odeszła od nas Najdroższa, Najukochańsza Żona, Mama, Siostra, Teściowa, Babcia i Prababcia Michalina Łabudzińska Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 17.01.2013 roku o godzinie10.30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w głębokim smutku i żałobie rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kochana Mamo.....Chociaż w ten sposób mogę wyrazić mój ból, tęsknotę i pustkę po 14.01.2013r kiedy o 17.30 ustało bicie Twojego Kochanego serca i Twoje piękne niebieskie oczy zamknęły się na zawsze... Ale pociesza mnie jedno,że Dobry Bóg kiedyś nas połączy.Wiem,że czuwacie z Tatem nad nami.Wiem,że jesteście z nami.Czuję Waszą bliskość i obecność.Wasze wsparcie dodaje mi sił w trudnych sytuacjach.A najpiękniejsze są sny, zawsze takie realne życiowe...A w nich najpiękniejsze są chwile, kiedy przytulacie mnie do siebie.</p><p>Bardzo Was kocham.I za Urszulą Sipińską powtarzam: "CUDOWNYCH RODZICÓW MAM"</p>

Jolanta Staroń


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Alicja


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kochana Mamusiu,Kochany Tatusiu</p> <p>To juz drugi rok....kolejny... trudny i ciężki bez naszego kochanego Słoneczka,jak nazywał Cię Tato.Jego też bardzo brakuje...Nadal jest mi ciężko na sercu,nie mogę się pogodzić.Czuję,że jesteście przy mnie,czuję Wasze wsparcie.Ale chciałabym się przytulić jak dawniej...Bardzo Was kocham...ukochani Rodzice.Niech Bóg przytuli Was do swojego Serca.</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kochana Mamusiu</p> <p>Minął rok kiedy Twoje serce przestało bić, o kochane oczy zamknęły się na zawsze.A ja nadal żyję wspomnieniami,​przyw​ołuję w myślach wszystkie chwile spędzone razem z Wami,kochanymi Rodzicami,których odwiedzam...na cmentarzu.I niestety nie cofnę czasu,nie odejmę bólu w moim sercu...Ale czuję Waszą obecność.I pomimo tej rozłąki moje uczucia są nadal takie same.Bardzo Was kocham,nieobecnych tu,ale obecnych w sercu.</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Halina - siostra


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Słowa wygłoszone na pogrzebie Babci Mici, 17 stycznia 2013 roku</p> <p><span>Ty, Babciu, mówiłaś do nas zawsze językiem, którego nie da się porównać z żadnym innym. Językiem, w którym nie wiadomo w jaki sposób łączyła się miłość i mądrość, odwaga i pokora. I teraz, kiedy odeszłaś, my czujemy, że mówić coraz trudniej, i milczeć coraz boleśniej. Być może taka jest logika krzyża...</span></p> <p>Babciu, chciałoby się rzec za Kochanowskim - wielkie pustki uczyniłaś zniknieniem swoim. Każdy, kto jest tu teraz, i każdy, kto jest teraz z nami duchowo, wie o tym doskonale, jak bardzo trudno wyobrazić sobie życie bez Ciebie. Prawdą są słowa Twardowskiego - "śmierć miłości potrzebna, jak sól ją utrwala".</p> <p>Trudno wyobrazić sobie życie bez Twojej mądrości, bez dawanych z uśmiechem cichych rad - "niech słońce nie zachodzi nad waszym gniewem". Życie bez niesamowitości, którą potrafiłaś zauważać niemal we wszystkim. Bóg uczynił Twe życie niezwykłym od samego początku, od dnia, w którym przetłumaczyłaś sobie Lazarettstrasse na Szpitalną i trafiłaś na ruiny, które, jak się okazało, były tak bardzo powiązane z Twoim Mężem.</p> <p>Trudno wyobrazić sobie życie bez Twojego poczucia humoru, które towarzyszyło Ci zawsze, nieustannie, nie wahałaś się przecież powiedzieć dziennikarzom: "receptą na udane małżeństwo jest rozwiązywanie problemów, najlepiej przy stole - niekoniecznie okrągłym". Życie bez Twojej zupy pomidorowej, zalewajki, machania przez okno na do widzenia.</p> <p>Ale życie bez Ciebie jest jednocześnie życiem z Tobą, bo wszystko to, czego nas nauczyłaś, czym nas obdarowałaś, trwa w nas w sposób niewyobrażalny. Trwasz w nas Ty, bo żyjesz.</p> <p>I to nie wszystko.</p> <p>Wielka poetka, Szymborska, która wyprzedziła Cię o rok w przejściu do lepszego świata, napisała:</p> <p style="text-align:justify">"Nie ma takiego życia,</p> <p style="text-align:justify">które by choć przez chwilę</p> <p style="text-align:justify">nie było nieśmiertelne.</p> <p style="text-align:justify">Śmierć</p> <p style="text-align:justify">zawsze o tę chwilę przybywa spóźniona."</p> <p style="text-align:justify"><span>I aż chce się, Babciu, zanucić słowa Kolędy dla nieobecnych: "Daj nam wiarę, że to ma sens, że nie trzeba żałować przyjaciół, że gdziekolwiek są, dobrze im jest, bo są z nami, choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być, że po głosach tych wciąż drży powietrze, że odeszli po to, by żyć, i tym razem będą żyć wiecznie".</span></p> <p>My dziś wiemy, że pozostaną z nami oczy Twoje oczy, Twój uśmiech, Twoje słowa. Ty. Że jesteś z nami i być nie przestaniesz.</p> <p>Nosimy w sobie Twoją miłość, Babciu.</p> <p><span>To "nie śmierć ale miłość całą cię zabrała jeśli miłość jest prawdą to ciała nie widać".</span></p> <p>I mamy nadzieję, że kiedyś my wszyscy spotkamy się tam z Tobą i z wszystkimi przed obliczem Tego, który jest nieskończoną Miłością. On otrze z naszych oczu wszelką łzę.</p> <p><span>I tam jest nasz Dom i nasza Ojczyzna.</span></p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania S.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Przemysław Staroń


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marta Staroń-Młot


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jolanta Staroń


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Mamo</p> <p>Kocham Cię bezgranicznie...​Tęs​knię za Tobą...bardzo mi Ciebie brakuje,MAMO...</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

urszula wardach z rodziną


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Stawowy Mirosław 17.01.2013


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

E.R.Fornalak


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Zofia B.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mm


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wanda i Ryszard Kowalscy


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgorzata Łypek


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia