Tomasz Okarski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2009
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2009
Echo Dnia
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 16 lutego 2009r. z naszego środowiska odszedł mgr farm. Tomasz Okarski, wieloletni kierownik i właściciel apteki w Bogorii. Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie składają: Koleżanki i Koledzy zrzeszeni w Kieleckiej Okręgowej Izbie Aptekarskiej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
renata araszkiewicz
16 l