Tomasz Okarski
This was published in the following publications on 19.02.2009:
Echo Dnia
This was published in the following publications on 19.02.2009:
Echo Dnia
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 16 lutego 2009r. z naszego środowiska odszedł mgr farm. Tomasz Okarski, wieloletni kierownik i właściciel apteki w Bogorii. Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie składają: Koleżanki i Koledzy zrzeszeni w Kieleckiej Okręgowej Izbie Aptekarskiej
End of content
No more pages to load
renata araszkiewicz
16yrs