Piotr Cikacz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.08.2012
Gazeta Pomorska

<p>Ludzie, których kochamy zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 21 sierpnia 2012 roku zmarł kochany Mąż, Tata, Teść i Dziadek</p>
<h4><strong>śp. Piotr Cikacz lat 70</strong></h4>
<p>Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 23.08.2012 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. św. Józefa. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku ŻONA z RODZINĄ</p>

Ludzie, których kochamy zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 21 sierpnia 2012 roku zmarł kochany Mąż, Tata, Teść i Dziadek

śp. Piotr Cikacz lat 70

Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 23.08.2012 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. św. Józefa. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku ŻONA z RODZINĄ

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magdalena Paweł Cikacz


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paulina Cikacz


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paulina Cikacz


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>rocznica.21.08.2013</p> <p>przepraszam kochany ze tak dawno nie pisalam..ale zawsze jestem przy tobie ,mie ma dnia abym nie myslala o tobie ..tak mi brak ciebie ..dzis mija rok jak cie z nami nie ma .a mowia ze czas goi rany ..nie da sie opisac slowami jak tesknie za toba kochany..kocham cie kochany</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

piotr i józef dubaccy


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

piotr i józef dubaccy


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>DLA WUJKA OD MAGDY</p> <p>BOG DAL I BOG WZIAL TAKA WOLA JEGO I SERCE ZBOLALE UPARCIE WCIAZ PYTA DLACZEGO</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>dla Piotrusia</p> <p>mysle i tesknie za toba kochanie..jestes w moim sercu i do ostatnich moich dni w nim pozostaniesz ..twoja zona</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><strong>dziś mija cztery miesiące jak Cię nie ma ze mną kochanie, ale byłam u Ciebie z Madzią zapaliłyśmy Ci światełko pamięci.ŻONA,kocham Cię i bardzo tęsknie</strong></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

jestes w moim sercu kochanie


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Adam Kanarek


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

to juz trzy miesiace Madzia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>żona</p> <p><em>Im więcej czasu mija tym większą odczuwam pustkę . Nikt nie powiedział, nie ostrzegł jakie to będzie trudne . Coraz częściej myśli ku Tobie idą a Ciebie brak . I coraz trudniej także o uśmiech bo pusty bez Ciebie jest świat . Coraz częściej też łzy , ból w sercu i coraz większa tęsknota. Bo jak zrozumieć jak pojąc , że zniknął ktoś kogo się kocha. …zniknął na zawsze i to chyba boli najbardziej . Świadomość, że już Cię tu nie ma wbija się w myśli uparcie. Im dalej tym trudniej… a mówili , że czas leczy rany. <strong>Coraz bardziej mi Ciebie brakuje Piotrusiu</strong></em></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Życie choć piękne tak krótkie jest</p> <p><em>Dzisiaj jest dzień w którym Bóg zabrał mi Ciebie do nieba i zostałam sama z rozdartym sercem.Jestem u Ciebie co dzień,rozmawiam z Toba lecz Ty mi nie możesz odpowiedzieć.Nie mogę pogodzić się z tym losem,szukająć co dzień</em> Twojego dotyku rączki i słowa "lalucha","gdzie jestes? ". Jesteś w mym sercu kochanie niedługo się spotkamy i przytulimy się serduszkami do siebie i znów będziemy razem na zawsze.Żona</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>dla mężą</p> <p><strong><em>Jest taki dzień w roku...<br />Kiedy refleksja w serce się wkrada,<br />deszczowy zazwyczaj i zimny...<br />dzień...1-ego listopada.<br />To taki czas zadumy,<br />modlitwy nad zmarłych duszami.<br />Choć ICH już nie ma wśród nas...<br />kochamy nadal, więc pamiętamy.<br />Patrzę na płomień tlący się w zniczu.<br />Smutek i żal się we mnie budzi.<br />Spoglądam w niebo i zadaję pytanie:<br />„Dlaczego Boże, zabierasz dobrych ludzi?”<br />Zabierasz tych, co mają serca szlachetne.<br />A ci bez niego po ziemi stąpają.<br />Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych...<br />którzy tak bardzo się kochają.<br />Kiedy już opuszczam bramy cmentarza...<br />zmarłe dusze żegnam powoli...<br />Nie proszę Boga o życie, ale mam nadzieję...<br />że za rok tu przyjść mi pozwoli...</em></strong></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

JADWIGA CIKACZ


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

JADWIGA CIKACZ


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wujku myslimy o tobie Madzia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

stracilam cie bracie siostra


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

nie moge zyc bez ciebie zona


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

tesknie zona


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Śpij spokojnie kochanie ŻONA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Przyjaciel Grzegorz Wysocki


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka z rodziną


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia