Piotr Cikacz

This was published in the following publications on 22.08.2012:
Gazeta Pomorska

<p>Ludzie, których kochamy zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 21 sierpnia 2012 roku zmarł kochany Mąż, Tata, Teść i Dziadek</p>
<h4><strong>śp. Piotr Cikacz lat 70</strong></h4>
<p>Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 23.08.2012 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. św. Józefa. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku ŻONA z RODZINĄ</p>

Ludzie, których kochamy zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 21 sierpnia 2012 roku zmarł kochany Mąż, Tata, Teść i Dziadek

śp. Piotr Cikacz lat 70

Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 23.08.2012 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. św. Józefa. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku ŻONA z RODZINĄ

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Magdalena Paweł Cikacz


12yrs

Image chosen by user

Paulina Cikacz


12yrs

Image chosen by user

Paulina Cikacz


12yrs

Image chosen by user
<p>rocznica.21.08.2013</p> <p>przepraszam kochany ze tak dawno nie pisalam..ale zawsze jestem przy tobie ,mie ma dnia abym nie myslala o tobie ..tak mi brak ciebie ..dzis mija rok jak cie z nami nie ma .a mowia ze czas goi rany ..nie da sie opisac slowami jak tesknie za toba kochany..kocham cie kochany</p>


12yrs

Image chosen by user

piotr i józef dubaccy


13yrs

Image chosen by user

piotr i józef dubaccy


13yrs

Image chosen by user
<p>DLA WUJKA OD MAGDY</p> <p>BOG DAL I BOG WZIAL TAKA WOLA JEGO I SERCE ZBOLALE UPARCIE WCIAZ PYTA DLACZEGO</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>dla Piotrusia</p> <p>mysle i tesknie za toba kochanie..jestes w moim sercu i do ostatnich moich dni w nim pozostaniesz ..twoja zona</p>


13yrs

Image chosen by user
<p><strong>dziś mija cztery miesiące jak Cię nie ma ze mną kochanie, ale byłam u Ciebie z Madzią zapaliłyśmy Ci światełko pamięci.ŻONA,kocham Cię i bardzo tęsknie</strong></p>


13yrs

Image chosen by user

jestes w moim sercu kochanie


13yrs

Image chosen by user

Adam Kanarek


13yrs

Image chosen by user

to juz trzy miesiace Madzia


13yrs

Image chosen by user
<p>żona</p> <p><em>Im więcej czasu mija tym większą odczuwam pustkę . Nikt nie powiedział, nie ostrzegł jakie to będzie trudne . Coraz częściej myśli ku Tobie idą a Ciebie brak . I coraz trudniej także o uśmiech bo pusty bez Ciebie jest świat . Coraz częściej też łzy , ból w sercu i coraz większa tęsknota. Bo jak zrozumieć jak pojąc , że zniknął ktoś kogo się kocha. …zniknął na zawsze i to chyba boli najbardziej . Świadomość, że już Cię tu nie ma wbija się w myśli uparcie. Im dalej tym trudniej… a mówili , że czas leczy rany. <strong>Coraz bardziej mi Ciebie brakuje Piotrusiu</strong></em></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Życie choć piękne tak krótkie jest</p> <p><em>Dzisiaj jest dzień w którym Bóg zabrał mi Ciebie do nieba i zostałam sama z rozdartym sercem.Jestem u Ciebie co dzień,rozmawiam z Toba lecz Ty mi nie możesz odpowiedzieć.Nie mogę pogodzić się z tym losem,szukająć co dzień</em> Twojego dotyku rączki i słowa "lalucha","gdzie jestes? ". Jesteś w mym sercu kochanie niedługo się spotkamy i przytulimy się serduszkami do siebie i znów będziemy razem na zawsze.Żona</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>dla mężą</p> <p><strong><em>Jest taki dzień w roku...<br />Kiedy refleksja w serce się wkrada,<br />deszczowy zazwyczaj i zimny...<br />dzień...1-ego listopada.<br />To taki czas zadumy,<br />modlitwy nad zmarłych duszami.<br />Choć ICH już nie ma wśród nas...<br />kochamy nadal, więc pamiętamy.<br />Patrzę na płomień tlący się w zniczu.<br />Smutek i żal się we mnie budzi.<br />Spoglądam w niebo i zadaję pytanie:<br />„Dlaczego Boże, zabierasz dobrych ludzi?”<br />Zabierasz tych, co mają serca szlachetne.<br />A ci bez niego po ziemi stąpają.<br />Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych...<br />którzy tak bardzo się kochają.<br />Kiedy już opuszczam bramy cmentarza...<br />zmarłe dusze żegnam powoli...<br />Nie proszę Boga o życie, ale mam nadzieję...<br />że za rok tu przyjść mi pozwoli...</em></strong></p>


13yrs

Image chosen by user

JADWIGA CIKACZ


13yrs

Image chosen by user

JADWIGA CIKACZ


13yrs

Image chosen by user

wujku myslimy o tobie Madzia


13yrs

Image chosen by user

stracilam cie bracie siostra


13yrs

Image chosen by user

nie moge zyc bez ciebie zona


13yrs

Image chosen by user

tesknie zona


13yrs

Image chosen by user

Śpij spokojnie kochanie ŻONA


13yrs

Image chosen by user

Przyjaciel Grzegorz Wysocki


13yrs

Image chosen by user

Agnieszka z rodziną


13yrs

End of content

No more pages to load