Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.01.2004
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.01.2004
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać
A łzy wskrzeszać byłbyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 19.01.2004 r. zmarł mój ukochany Mąż, nasz kochany Tatuś, Teść i Dziadek
ś.p. Zdzisław Wierzbicki
lat 72
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 21.01.2004 r. o godz. 12.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Cultus" przy ul. Browarnej 2 do kościoła p.w. Michała Archanioła (Rybaki), gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna. Po mszy św. pogrzeb odbędzie się na cmentarzu parafialnym św. Jerzego od ul. Gałczyńskiego (gł. brama)
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Autokar zostanie podstawiony o godz. 12.00 przy D.P. "Cultus" przy ul. Browarnej 2.
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia