Andrzej Piechowiak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.12.2012
Głos Wielkopolski

<p><em>Jesienne dni wiele goryczy we mnie wlały</em><br /><em>Gdy moje palce twe oczy zamykały</em><br /><em>Wstań i uśmiechnij się pięknie</em><br /><em>A Ja ci coś opowiem...</em><br /><em>Chcesz więcej?</em><br /><em>Dobrze, resztę opowiem Ci potem...</em></p>
<p>Przepełniona bólem zawiadamiam, że dnia 1 grudnia 2012 roku w wieku 60 lat<br />odszedł do Pana po ciężkiej chorobie mój narzeczony</p>
<p>Ś + P</p>
<h4>Andrzej Piechowiak</h4>
<p>To nie był czas, to nie była pora.<br />Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w dniu 6 grudnia 2012 r. o godz. 14.15 na cmentarzu komunalnym na Miłostowie (od ul. Gnieźnieńskiej).<br />Kremacja zwłok tego samego dnia o godz. 8.15 od ul. Wrzesińskiej.<br />Msza święta za duszę naszego Andrzeja odbędzie się w naszej parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego przy ul. Dąbrówki 4 dnia 6 grudnia o godz. 12.00.</p>
<p>Narzeczona Elżbieta Świtalska z rodziną</p>
<p>Poznań, ul. Fabryczna<br />Proszę o nieskładanie kondolencji.</p>

Jesienne dni wiele goryczy we mnie wlały
Gdy moje palce twe oczy zamykały
Wstań i uśmiechnij się pięknie
A Ja ci coś opowiem...
Chcesz więcej?
Dobrze, resztę opowiem Ci potem...

Przepełniona bólem zawiadamiam, że dnia 1 grudnia 2012 roku w wieku 60 lat
odszedł do Pana po ciężkiej chorobie mój narzeczony

Ś + P

Andrzej Piechowiak

To nie był czas, to nie była pora.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w dniu 6 grudnia 2012 r. o godz. 14.15 na cmentarzu komunalnym na Miłostowie (od ul. Gnieźnieńskiej).
Kremacja zwłok tego samego dnia o godz. 8.15 od ul. Wrzesińskiej.
Msza święta za duszę naszego Andrzeja odbędzie się w naszej parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego przy ul. Dąbrówki 4 dnia 6 grudnia o godz. 12.00.

Narzeczona Elżbieta Świtalska z rodziną

Poznań, ul. Fabryczna
Proszę o nieskładanie kondolencji.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

<p>NIC NIE WIEDZIAŁAM TAK MI PRZYKRO,WYRAZY WSPÓŁCZUCIA TO BYŁ WSPANIAŁY CZŁOWIEK</p>

DONATA NOWACZYK


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ELŻBIETA ŚWITALSKA.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
WIECZNY ODPOCZYNEK RADŻ MU DAĆ PANIE


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta ŚWITALSKA


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ELŻBIETA ŚWITALSKA


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ELŻBIETA ŚWITALSKA


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

M


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ELŻBIETA ŚWITALSKA


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ELŻBIETA ŚWITALSKA


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ELŻBIETA ŚWITALSKA


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ELŻBIETA ŚWITALSKA


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Czuję Ciebie w domku. Elżbieta


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta ŚWITALSKA


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta ŚWITALSKA 9 miesięc


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ELŻBIETA TO JUŻ OSIEM MIESIĘCY


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ELŻBIETA ŚWITALSKA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tak daleko a tak blisko.</p> <p>To już 6miesięcy,a odczuwam jakby to było wczoraj.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ELŻBIETA ŚWITALSKA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ELŻBIETA ŚWITALSKA z ANDRZEJEM


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dziękuje że Jestes zemną w domku</p> <p>JESTEM Z TOBA,WIESZ O TYM,GDY CODZIENNIE ZAPALAM NASZE ŚWIECZUSZKI.DZIEKUJE ZA MIŁOSĆ.KOCHAM CIEBIE.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ELŻBIETA ŚWITALSKA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ELŻBIETA ŚWITALSKA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ELZBIETA-​BRAKUJE MI CIEBIE


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Klara


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia