Andrzej Piechowiak

This was published in the following publications on 05.12.2012:
Głos Wielkopolski

<p><em>Jesienne dni wiele goryczy we mnie wlały</em><br /><em>Gdy moje palce twe oczy zamykały</em><br /><em>Wstań i uśmiechnij się pięknie</em><br /><em>A Ja ci coś opowiem...</em><br /><em>Chcesz więcej?</em><br /><em>Dobrze, resztę opowiem Ci potem...</em></p>
<p>Przepełniona bólem zawiadamiam, że dnia 1 grudnia 2012 roku w wieku 60 lat<br />odszedł do Pana po ciężkiej chorobie mój narzeczony</p>
<p>Ś + P</p>
<h4>Andrzej Piechowiak</h4>
<p>To nie był czas, to nie była pora.<br />Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w dniu 6 grudnia 2012 r. o godz. 14.15 na cmentarzu komunalnym na Miłostowie (od ul. Gnieźnieńskiej).<br />Kremacja zwłok tego samego dnia o godz. 8.15 od ul. Wrzesińskiej.<br />Msza święta za duszę naszego Andrzeja odbędzie się w naszej parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego przy ul. Dąbrówki 4 dnia 6 grudnia o godz. 12.00.</p>
<p>Narzeczona Elżbieta Świtalska z rodziną</p>
<p>Poznań, ul. Fabryczna<br />Proszę o nieskładanie kondolencji.</p>

Jesienne dni wiele goryczy we mnie wlały
Gdy moje palce twe oczy zamykały
Wstań i uśmiechnij się pięknie
A Ja ci coś opowiem...
Chcesz więcej?
Dobrze, resztę opowiem Ci potem...

Przepełniona bólem zawiadamiam, że dnia 1 grudnia 2012 roku w wieku 60 lat
odszedł do Pana po ciężkiej chorobie mój narzeczony

Ś + P

Andrzej Piechowiak

To nie był czas, to nie była pora.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w dniu 6 grudnia 2012 r. o godz. 14.15 na cmentarzu komunalnym na Miłostowie (od ul. Gnieźnieńskiej).
Kremacja zwłok tego samego dnia o godz. 8.15 od ul. Wrzesińskiej.
Msza święta za duszę naszego Andrzeja odbędzie się w naszej parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego przy ul. Dąbrówki 4 dnia 6 grudnia o godz. 12.00.

Narzeczona Elżbieta Świtalska z rodziną

Poznań, ul. Fabryczna
Proszę o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

<p>NIC NIE WIEDZIAŁAM TAK MI PRZYKRO,WYRAZY WSPÓŁCZUCIA TO BYŁ WSPANIAŁY CZŁOWIEK</p>

DONATA NOWACZYK


7yrs

Image chosen by user
ELŻBIETA ŚWITALSKA.


10yrs

Image chosen by user
WIECZNY ODPOCZYNEK RADŻ MU DAĆ PANIE


10yrs

Image chosen by user

Elżbieta ŚWITALSKA


11yrs

Image chosen by user

ELŻBIETA ŚWITALSKA


11yrs

Image chosen by user

ELŻBIETA ŚWITALSKA


11yrs

Image chosen by user

M


11yrs

Image chosen by user

ELŻBIETA ŚWITALSKA


11yrs

Image chosen by user

ELŻBIETA ŚWITALSKA


11yrs

Image chosen by user

ELŻBIETA ŚWITALSKA


11yrs

Image chosen by user

ELŻBIETA ŚWITALSKA


11yrs

Image chosen by user

Czuję Ciebie w domku. Elżbieta


11yrs

Image chosen by user

Elżbieta ŚWITALSKA


12yrs

Image chosen by user

Elżbieta ŚWITALSKA 9 miesięc


12yrs

Image chosen by user

ELŻBIETA TO JUŻ OSIEM MIESIĘCY


12yrs

Image chosen by user

ELŻBIETA ŚWITALSKA


13yrs

Image chosen by user
<p>Tak daleko a tak blisko.</p> <p>To już 6miesięcy,a odczuwam jakby to było wczoraj.</p>


13yrs

Image chosen by user

ELŻBIETA ŚWITALSKA


13yrs

Image chosen by user

ELŻBIETA ŚWITALSKA z ANDRZEJEM


13yrs

Image chosen by user
<p>Dziękuje że Jestes zemną w domku</p> <p>JESTEM Z TOBA,WIESZ O TYM,GDY CODZIENNIE ZAPALAM NASZE ŚWIECZUSZKI.DZIEKUJE ZA MIŁOSĆ.KOCHAM CIEBIE.</p>


13yrs

Image chosen by user

ELŻBIETA ŚWITALSKA


13yrs

Image chosen by user

ELŻBIETA ŚWITALSKA


13yrs

Image chosen by user

ELZBIETA-​BRAKUJE MI CIEBIE


13yrs

Image chosen by user

Klara


13yrs

End of content

No more pages to load