Oleksik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.02.2013
Dziennik Wschodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.02.2013
Dziennik Wschodni
Z żalem żegnamy STASIA OLEKSIKA wieloletniego operatora kamery TVP Lublin, naszego kolegę i przyjaciela, wrażliwego i dobrego Człowieka. Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia i wsparcia. Pracownicy i współpracownicy Telewizji Polskiej S.A. Oddział Terenowy w Lublinie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia