Oleksik
This was published in the following publications on 13.02.2013:
Dziennik Wschodni
This was published in the following publications on 13.02.2013:
Dziennik Wschodni
Z żalem żegnamy STASIA OLEKSIKA wieloletniego operatora kamery TVP Lublin, naszego kolegę i przyjaciela, wrażliwego i dobrego Człowieka. Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia i wsparcia. Pracownicy i współpracownicy Telewizji Polskiej S.A. Oddział Terenowy w Lublinie
End of content
No more pages to load