Stefan Wawrzynowicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.12.2012
Głos Wielkopolski

Dnia 10 grudnia 2012 r. zmarł po długiej chorobie w wieku 92 lat ukochany Ojciec, Teść, Dziadek i Pradziadek
ś+p
Stefan Wawrzynowicz
mgr płk Wojska Polskiego
Pogrzeb odbędzie się w piątek 14 grudnia 2012 r. o godz. 14.15 na cmentarzu Miłostowo od ulicy Warszawskiej.
W smutku pogrążona
Rodzina

Plaża

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi
ś+p
Stefana Wawrzynowicza
zasłużonego działacza Polskiego Związku Działkowców
i byłego prezesa ROD ,,Urodzaj" w Poznaniu
Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy szczerego współczucia
OZ PZD i Działkowcy

Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 10 grudnia 2012 roku zmarł w wieku 92 lat
Stefan Wawrzynowicz
emerytowany pułkownik Wojska Polskiego, uczestnik walk na frontach II wojny światowej,
odznaczony m.in.
Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski,
Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
W imieniu rodziny
syn Romuald

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Michał Prymka z Mamą i bratem


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Ostatnie pożegnanie</p> <p>Człowiek umiera... Znowu za szybko!Człowiek umiera... Razem z nim wszystko..Tylko wspomnienia po nim zostają,Które wciąż mgliste z czasem się stają,Których tak wiele, jednak za mało...Znowu za szybko wszystko się stało!Czasu nie było na pożegnanie...Teraz zostało tylko płakanie.Teraz ten smutek w garści Cię trzyma,Trzyma za szyje, dusić zaczyna...Póki ktoś żyje, to go kochamy,Lecz to po śmierci go doceniamy.wtedy widzimy jaki był cenny,Wtedy ogarnia smutek brzemienny,Wtedy to rozpacz, wtedy tęsknota,Jakże naiwna życia prostota.....Wtedy wyrzuty nami władają,Wtedy uczucia hołdy składają...Wtedy za późno na przeprosiny,Jedno, co możemy - wciąż się modlimy...Hanna z rodziną</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Hanna


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wieczny odpoczynek


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia