Stefan Wawrzynowicz

This was published in the following publications on 12.12.2012:
Głos Wielkopolski

Dnia 10 grudnia 2012 r. zmarł po długiej chorobie w wieku 92 lat ukochany Ojciec, Teść, Dziadek i Pradziadek
ś+p
Stefan Wawrzynowicz
mgr płk Wojska Polskiego
Pogrzeb odbędzie się w piątek 14 grudnia 2012 r. o godz. 14.15 na cmentarzu Miłostowo od ulicy Warszawskiej.
W smutku pogrążona
Rodzina

Beach

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi
ś+p
Stefana Wawrzynowicza
zasłużonego działacza Polskiego Związku Działkowców
i byłego prezesa ROD ,,Urodzaj" w Poznaniu
Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy szczerego współczucia
OZ PZD i Działkowcy

Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 10 grudnia 2012 roku zmarł w wieku 92 lat
Stefan Wawrzynowicz
emerytowany pułkownik Wojska Polskiego, uczestnik walk na frontach II wojny światowej,
odznaczony m.in.
Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski,
Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
W imieniu rodziny
syn Romuald

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Michał Prymka z Mamą i bratem


13yrs

Image chosen by user
<p>Ostatnie pożegnanie</p> <p>Człowiek umiera... Znowu za szybko!Człowiek umiera... Razem z nim wszystko..Tylko wspomnienia po nim zostają,Które wciąż mgliste z czasem się stają,Których tak wiele, jednak za mało...Znowu za szybko wszystko się stało!Czasu nie było na pożegnanie...Teraz zostało tylko płakanie.Teraz ten smutek w garści Cię trzyma,Trzyma za szyje, dusić zaczyna...Póki ktoś żyje, to go kochamy,Lecz to po śmierci go doceniamy.wtedy widzimy jaki był cenny,Wtedy ogarnia smutek brzemienny,Wtedy to rozpacz, wtedy tęsknota,Jakże naiwna życia prostota.....Wtedy wyrzuty nami władają,Wtedy uczucia hołdy składają...Wtedy za późno na przeprosiny,Jedno, co możemy - wciąż się modlimy...Hanna z rodziną</p>


13yrs

Image chosen by user

Hanna


13yrs

Image chosen by user

Wieczny odpoczynek


13yrs

End of content

No more pages to load