Z wielkim żalem i smutkiem żeg
This was published in the following publications on 17.04.2009:
Nowiny
This was published in the following publications on 17.04.2009:
Nowiny
Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy ŚP. Jerzego TURA byłego wieloletniego Dyrektora Regionalnego Ośrodka Badań i Dokumentacji Zabytków w Rzeszowie oraz Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Rzeszowie Rodzinie wyrazy głębokiego współczucia składają Dyrekcja i pracownicy Krajowego Ośrodka Badań i Dokumentacji Zabytków w Warszawie, Regionalnego Ośrodka Badań i Dokumentacji Zabytków w Rzeszowie
End of content
No more pages to load