Jan Kaszubowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.02.2013
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 24 lutego 2013 roku odszedł od nas w stan spoczynku
Najdroższy Mąż i Ukochany Tatuś

Śp.
JAN KASZUBOWSKI

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 28.02.2013 roku o godzinie 12.30
w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie.

Pogrążeni w smutku

żona, syn Emil z Olą i córka Sylwia z Pawłem

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odeszłeś cicho,bez słów pożegnania. Tak jakbyś nie chciał,swym odejściem smucić...tak jakbyś wierzył w godzinę rozstania,że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić.To już 12 lat jak Ciebie nie ma.Spoczywaj w pokoju Kochany Mężulku .ŻONA.

Halina Kaszubowska


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Gdy się miało szczęście,które się nie trafia:Czyjeś ciało i ziemię całą, – a zostanie tylko,fotografia, – to jest bardzo mało… W 11-stą rocznicę odejścia mojego mężulk - SPOCZYWAJ W POKOJU.

Żona - Halina Kaszubowska


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać. Spoczywaj w pokoju kochany mężulku. Żona,

Halina Kaszubowska


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ukochany mężulku dziś mija 9 lat jak odszedłeś na zawsze,ale dla mnie zawsze żyjesz w moim sercu,pamięci i myślach.Kocham Cię najdroższy,spoczywaj w pokoju,śpij spokojnie .Niech Bóg uchyli Ci nieba. Tęsknię - Żona.

Halina Kaszubowska


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
-Wielkieś mi uczynił pustki w domu moim," Mój drogi Mężulku.- Spoczywaj w pokoju.

Żona


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
(,) ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.(,) ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ KIEDYŚ SIĘ WSZYSCY ZNOWU SPOTKAMY { * } SPOCZYWAJ W POKOJU { * } MÓJ KOCHANY MĘŻULKU. ŻONA.

Żona


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
______Ludzie odchodzą,a my za nimi tęsknimy,więc kochajmy się i szanujmy,bo nie znamy dnia ani godziny.​______Spocz​uwaj kochany Mężulku w pokoju - Żona

Halina Kaszubowska


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Umiera się nie dlatego,by przestać zyć,lecz po to,by żyć inaczej ... To już siódma rocznica jak odszedłeś w stan spoczynku ... Spoczywaj w pokoju mój najukochańszy mężulku - Żona.

Halina Kaszubowska


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
- Na odejście bliskich nie można się przygotować. Śmierć zawsze jest nie na miejscu i zawsze nie w porę – za szybko,za rano,za nagle...Spoczywaj w pokoju mój najdroższy mężulku.

Halina Kaszubowska


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odszedłeś,pozostał smutek i żal,lecz istnieje nadzieja,że kiedyś Kochany mężulku się spotkamy - spoczywaj w pokoju Kochany Mężulku - Żona.

Halina Kaszubowska


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla świata byłeś tylko cząstką,dla mnie całym światem...Spoczywaj w pokoju skarbie ... Żona

Halina Kaszubowska


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>To już minęło 5 lata mój kochany skarbie jak odszedłeś.......... (,)</p><p>......._'\!/'_</p><p>.......(""""")......​​.ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.</p><p>ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ</p><p>......▄█▄</p><p>.........█</p><p>KIEDYŚ SIĘ WSZYSCY ZNOWU SPOTKAMY ( * )</p><p>SPOCZYWAJ W POKOJU W POKOLU MOJ NAJUKOCHAŃSZY MĘŻULKU ( * ) Żona.</p>

Halina Kaszubowska


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>Miałam kogoś (*) Kogo bardzo kochałam............​​..Pozostała pustka i tęsknota. ... Żona</span></p>

Gość


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>BYŁEŚ WSPANIAŁYM Z OGROMNYM KOCHAJĄCYM SERCEM CZŁOWIEKIEM. </span></p><p><span>BARDZO MI CIEBIE BRAKUJE... ZOSTAWIŁEŚ PO SOBIE SMUTEK I SAME DOBRE WSPOMNIENIA...</span></p><p><span>Spoczywaj w pokoju [*] ŻONA.</span></p>

Gość


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Czasem odchodzą nasze anioły i nagle w miejscu staje czas,a z nimi cząstka nas odchodzi i wielki smutek marszczy twarz. Czasem na chwilę gaśnie słońce,duszę wypełnia gęsty mrok.Żona Nikną nadzieje i marzenia I w pustce ginie tęskny wzro


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To tak trudno wytłumaczyć, Że się kogoś nie zobaczy. Że już koniec,że nie wróci, Że nikt tego nie odwróci. Pozostaną wspomnienia, Smutek w sercu,łza na twarzy, Której nikt nie zauważy. I modlitwa co łączy Miłość,która się nie kończy.ŻONA


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham:* Córka


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
...Ciemność _ Jedna iskierka,​druga i światełko już mruga,jakby smutek był mniejszy,na dzień dzisiejszy,​NADZIEJA NOWA,lecz cóż to za mowa? _ To czar płomienia,​budzi wspomnienia.​..Jedyne dla Ciebie światełko. - ŚPIJ DOBRZE MÓJ SKARBIE- ŻONA


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochany człowiek nigdy nie umiera Żyje wciąż w myślach, słowach i wspomnieniac​h.​ŻONA.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiem, że tu Jesteś... ale tak cicho, jakby Cię wcale tu nie było...Żona Lecz ja wciąż czuję... w domu, w lesie, w mieście... jakby obok mnie serce czyjeś biło.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Brakuje mi Ciebie Tatusiu byłeś dla mnie zawsze wielkim wsparciem Kocham Cię.Syn


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Córka-​Tęskne..


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
'Odszedłeś na zawsze by stale być blisko'. «╬« Kochać Ciebie było łatwo,​zapomnieć niemożliwe. «╬« Z fotografii patrzysz na mnie smutnym,​tęskniącym wzrokiem czuję Twoją duszę obok siebie zawsze będziesz ze mną ,teraz i potem. ŻONA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ALA K.


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia