Jan Kaszubowski

This was published in the following publications on 26.02.2013:
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 24 lutego 2013 roku odszedł od nas w stan spoczynku
Najdroższy Mąż i Ukochany Tatuś

Śp.
JAN KASZUBOWSKI

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 28.02.2013 roku o godzinie 12.30
w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie.

Pogrążeni w smutku

żona, syn Emil z Olą i córka Sylwia z Pawłem

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Odeszłeś cicho,bez słów pożegnania. Tak jakbyś nie chciał,swym odejściem smucić...tak jakbyś wierzył w godzinę rozstania,że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić.To już 12 lat jak Ciebie nie ma.Spoczywaj w pokoju Kochany Mężulku .ŻONA.

Halina Kaszubowska


1yr

Image chosen by user
Gdy się miało szczęście,które się nie trafia:Czyjeś ciało i ziemię całą, – a zostanie tylko,fotografia, – to jest bardzo mało… W 11-stą rocznicę odejścia mojego mężulk - SPOCZYWAJ W POKOJU.

Żona - Halina Kaszubowska


2yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać. Spoczywaj w pokoju kochany mężulku. Żona,

Halina Kaszubowska


3yrs

Image chosen by user
Ukochany mężulku dziś mija 9 lat jak odszedłeś na zawsze,ale dla mnie zawsze żyjesz w moim sercu,pamięci i myślach.Kocham Cię najdroższy,spoczywaj w pokoju,śpij spokojnie .Niech Bóg uchyli Ci nieba. Tęsknię - Żona.

Halina Kaszubowska


4yrs

Image chosen by user
-Wielkieś mi uczynił pustki w domu moim," Mój drogi Mężulku.- Spoczywaj w pokoju.

Żona


5yrs

Image chosen by user
(,) ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.(,) ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ KIEDYŚ SIĘ WSZYSCY ZNOWU SPOTKAMY { * } SPOCZYWAJ W POKOJU { * } MÓJ KOCHANY MĘŻULKU. ŻONA.

Żona


5yrs

Image chosen by user
______Ludzie odchodzą,a my za nimi tęsknimy,więc kochajmy się i szanujmy,bo nie znamy dnia ani godziny.​______Spocz​uwaj kochany Mężulku w pokoju - Żona

Halina Kaszubowska


5yrs

Image chosen by user
Umiera się nie dlatego,by przestać zyć,lecz po to,by żyć inaczej ... To już siódma rocznica jak odszedłeś w stan spoczynku ... Spoczywaj w pokoju mój najukochańszy mężulku - Żona.

Halina Kaszubowska


6yrs

Image chosen by user
- Na odejście bliskich nie można się przygotować. Śmierć zawsze jest nie na miejscu i zawsze nie w porę – za szybko,za rano,za nagle...Spoczywaj w pokoju mój najdroższy mężulku.

Halina Kaszubowska


6yrs

Image chosen by user
Odszedłeś,pozostał smutek i żal,lecz istnieje nadzieja,że kiedyś Kochany mężulku się spotkamy - spoczywaj w pokoju Kochany Mężulku - Żona.

Halina Kaszubowska


7yrs

Image chosen by user
Dla świata byłeś tylko cząstką,dla mnie całym światem...Spoczywaj w pokoju skarbie ... Żona

Halina Kaszubowska


7yrs

Image chosen by user
<p>To już minęło 5 lata mój kochany skarbie jak odszedłeś.......... (,)</p><p>......._'\!/'_</p><p>.......(""""")......​​.ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.</p><p>ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ</p><p>......▄█▄</p><p>.........█</p><p>KIEDYŚ SIĘ WSZYSCY ZNOWU SPOTKAMY ( * )</p><p>SPOCZYWAJ W POKOJU W POKOLU MOJ NAJUKOCHAŃSZY MĘŻULKU ( * ) Żona.</p>

Halina Kaszubowska


7yrs

Image chosen by user
<p><span>Miałam kogoś (*) Kogo bardzo kochałam............​​..Pozostała pustka i tęsknota. ... Żona</span></p>

Gość


8yrs

Image chosen by user
<p><span>BYŁEŚ WSPANIAŁYM Z OGROMNYM KOCHAJĄCYM SERCEM CZŁOWIEKIEM. </span></p><p><span>BARDZO MI CIEBIE BRAKUJE... ZOSTAWIŁEŚ PO SOBIE SMUTEK I SAME DOBRE WSPOMNIENIA...</span></p><p><span>Spoczywaj w pokoju [*] ŻONA.</span></p>

Gość


8yrs

Image chosen by user
Czasem odchodzą nasze anioły i nagle w miejscu staje czas,a z nimi cząstka nas odchodzi i wielki smutek marszczy twarz. Czasem na chwilę gaśnie słońce,duszę wypełnia gęsty mrok.Żona Nikną nadzieje i marzenia I w pustce ginie tęskny wzro


9yrs

Image chosen by user
To tak trudno wytłumaczyć, Że się kogoś nie zobaczy. Że już koniec,że nie wróci, Że nikt tego nie odwróci. Pozostaną wspomnienia, Smutek w sercu,łza na twarzy, Której nikt nie zauważy. I modlitwa co łączy Miłość,która się nie kończy.ŻONA


9yrs

Image chosen by user
Kocham:* Córka


9yrs

Image chosen by user
...Ciemność _ Jedna iskierka,​druga i światełko już mruga,jakby smutek był mniejszy,na dzień dzisiejszy,​NADZIEJA NOWA,lecz cóż to za mowa? _ To czar płomienia,​budzi wspomnienia.​..Jedyne dla Ciebie światełko. - ŚPIJ DOBRZE MÓJ SKARBIE- ŻONA


9yrs

Image chosen by user
Kochany człowiek nigdy nie umiera Żyje wciąż w myślach, słowach i wspomnieniac​h.​ŻONA.


9yrs

Image chosen by user
Wiem, że tu Jesteś... ale tak cicho, jakby Cię wcale tu nie było...Żona Lecz ja wciąż czuję... w domu, w lesie, w mieście... jakby obok mnie serce czyjeś biło.


10yrs

Image chosen by user
Brakuje mi Ciebie Tatusiu byłeś dla mnie zawsze wielkim wsparciem Kocham Cię.Syn


10yrs

Image chosen by user
Córka-​Tęskne..


10yrs

Image chosen by user
'Odszedłeś na zawsze by stale być blisko'. «╬« Kochać Ciebie było łatwo,​zapomnieć niemożliwe. «╬« Z fotografii patrzysz na mnie smutnym,​tęskniącym wzrokiem czuję Twoją duszę obok siebie zawsze będziesz ze mną ,teraz i potem. ŻONA


10yrs

Image chosen by user
ALA K.


10yrs

End of content

No more pages to load