Marian Narkowicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.09.2012
Dziennik Bałtycki

<p><em>,,Ja jestem w domu, a wy w gościnie”</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia</p>
<p>31 sierpnia 2012 roku odszedł od nas</p>
<p>Kochany Ojciec, Brat i Przyjaciel</p>
<p>śp.</p>
<p>Marian Narkowicz</p>
<p><em>muzyk i lider zespołów rockowych NORD BAND,</em></p>
<p><em>CYTRUS i KORBA</em></p>
<p>Msza św. żałobna odprawiona zostanie</p>
<p>dnia 5 września 2012 roku o godz. 12.00</p>
<p>w kościele pw. Św. Bernarda w Sopocie.</p>
<p>Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia</p>
<p>po mszy św. o godz. 13.00 na cmentarzu</p>
<p>komunalnym w Sopocie.</p>
<p>Pogrążona w smutku</p>
<p><em>Rodzina</em></p>

,,Ja jestem w domu, a wy w gościnie”

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia

31 sierpnia 2012 roku odszedł od nas

Kochany Ojciec, Brat i Przyjaciel

śp.

Marian Narkowicz

muzyk i lider zespołów rockowych NORD BAND,

CYTRUS i KORBA

Msza św. żałobna odprawiona zostanie

dnia 5 września 2012 roku o godz. 12.00

w kościele pw. Św. Bernarda w Sopocie.

Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia

po mszy św. o godz. 13.00 na cmentarzu

komunalnym w Sopocie.

Pogrążona w smutku

Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Marian!nie bylo mnie troche w kraju,W tym roku bedac w Sopocie poszedlem na spaser na ul.Swierczewskiego gdzie dawno temu spedzalem u Ciebie wakacje w wynajetym pokoju.Nacisnalem guzik domofonu -cisza potem do Jacka N.tez cisza to byla niiedziela.Dzis przypadkiem dowiedzialem sie.....Zegnaj"​Torr​o"

Dariusz Okulinski


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

renatka i lila


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania Andruszkiewi​cz


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marek Posmyk


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Daniel R.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Józef Plewako


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ania


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pamietajac o Marianie</p> <p>Skladamy najszczersze wyrazy wspolczucia Rodzinie Mariana. Mimo, ze Maniek "odlecial" przedwczesnie, bo jak mowi Psalm 90 "konczymy nasze lata po prostu jak szept... bo to musi przeminac, a my odlatujemy", to jednak mam nadzieje, ze jeszcze kiedys razem zagramy. Marian oczekiwal spelnienia sie slow z Jezusa "gdy umarli uslysza glos Syna Bozego, a ci, ktorzy usluchaja, beda zyli". Wierzymy, ze tak bedzie! Koledzy z Nord Bandu Grzegorz Andrian i Grzegorz Nogowski. </p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Basia Kasztelanska z RPA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>R.I.P</p> <p>Powaliła mnie ta wiadomość :/ szkoda ,wielka szkoda,kiedyś rozmawialiśmy o możliwości reaktywacji być może Korby ,grania :/ co za los</p> <p>Ale nic "Maniuś" zagramy napewno w "innym "miejscu,Waldek z basem już tam napewno się z Tobą spotkał</p> <p>Mietek</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa Figiel


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia