Marian Narkowicz

This was published in the following publications on 04.09.2012:
Dziennik Bałtycki

<p><em>,,Ja jestem w domu, a wy w gościnie”</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia</p>
<p>31 sierpnia 2012 roku odszedł od nas</p>
<p>Kochany Ojciec, Brat i Przyjaciel</p>
<p>śp.</p>
<p>Marian Narkowicz</p>
<p><em>muzyk i lider zespołów rockowych NORD BAND,</em></p>
<p><em>CYTRUS i KORBA</em></p>
<p>Msza św. żałobna odprawiona zostanie</p>
<p>dnia 5 września 2012 roku o godz. 12.00</p>
<p>w kościele pw. Św. Bernarda w Sopocie.</p>
<p>Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia</p>
<p>po mszy św. o godz. 13.00 na cmentarzu</p>
<p>komunalnym w Sopocie.</p>
<p>Pogrążona w smutku</p>
<p><em>Rodzina</em></p>

,,Ja jestem w domu, a wy w gościnie”

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia

31 sierpnia 2012 roku odszedł od nas

Kochany Ojciec, Brat i Przyjaciel

śp.

Marian Narkowicz

muzyk i lider zespołów rockowych NORD BAND,

CYTRUS i KORBA

Msza św. żałobna odprawiona zostanie

dnia 5 września 2012 roku o godz. 12.00

w kościele pw. Św. Bernarda w Sopocie.

Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia

po mszy św. o godz. 13.00 na cmentarzu

komunalnym w Sopocie.

Pogrążona w smutku

Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Marian!nie bylo mnie troche w kraju,W tym roku bedac w Sopocie poszedlem na spaser na ul.Swierczewskiego gdzie dawno temu spedzalem u Ciebie wakacje w wynajetym pokoju.Nacisnalem guzik domofonu -cisza potem do Jacka N.tez cisza to byla niiedziela.Dzis przypadkiem dowiedzialem sie.....Zegnaj"​Torr​o"

Dariusz Okulinski


7yrs

Image chosen by user

renatka i lila


12yrs

Image chosen by user

Ania Andruszkiewi​cz


13yrs

Image chosen by user

Marek Posmyk


13yrs

Image chosen by user

Daniel R.


13yrs

Image chosen by user

Józef Plewako


13yrs

Image chosen by user

ania


13yrs

Image chosen by user
<p>Pamietajac o Marianie</p> <p>Skladamy najszczersze wyrazy wspolczucia Rodzinie Mariana. Mimo, ze Maniek "odlecial" przedwczesnie, bo jak mowi Psalm 90 "konczymy nasze lata po prostu jak szept... bo to musi przeminac, a my odlatujemy", to jednak mam nadzieje, ze jeszcze kiedys razem zagramy. Marian oczekiwal spelnienia sie slow z Jezusa "gdy umarli uslysza glos Syna Bozego, a ci, ktorzy usluchaja, beda zyli". Wierzymy, ze tak bedzie! Koledzy z Nord Bandu Grzegorz Andrian i Grzegorz Nogowski. </p>


13yrs

Image chosen by user

Basia Kasztelanska z RPA


13yrs

Image chosen by user
<p>R.I.P</p> <p>Powaliła mnie ta wiadomość :/ szkoda ,wielka szkoda,kiedyś rozmawialiśmy o możliwości reaktywacji być może Korby ,grania :/ co za los</p> <p>Ale nic "Maniuś" zagramy napewno w "innym "miejscu,Waldek z basem już tam napewno się z Tobą spotkał</p> <p>Mietek</p>


13yrs

Image chosen by user

Ewa Figiel


13yrs

End of content

No more pages to load