Odszedł ta

This was published in the following publications on 16.01.2004:
Express Bydgoski

Odszedł tam gdzie
nikt go już nie skrzywdzi.
Podziękowanie
W imieniu moich dzieci i własnym serdecznie dziękuję wszystkim, którzy okazali nam życzliwość i współczucie, udzielili pomocy i wsparcia, byli blisko nas w czasie tragicznych zdarzeń i śmierci mego ukochanego męża, naszego tatusia i dziadka
śp Kazimierza Kasicy
Gorąco dziękuję lekarzom i pielegniarkom z Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej Akademii Medycznej w Bydgoszczy i Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, a w szczególności Pani dr Szymańskiej, która była przy moim mężu do końca, pomagając mi w tej najtrudniejszej w życiu chwili.
Gorąco dziękuję ks. Kanonikowi Kazimierzowi Drapale - proboszczowi parafii pw. NMP z Góry Karmel, oraz ks. Ryszardowi Pruczkowskiemu - Duszpasterzowi Skarbowców, za odprowadzenie mego męża na miejsce wiecznego spoczynku i ciepłe słowa o zmarłym.
Składam z serca płynące podziekowania wszystkim, którzy w jego ostatniej drodze nam towarzyszyli; rodzinie, współpracownikom, kolegom i przyjaciołom, delegacjom, sąsiadom i znajomym - wszystkim, których ta śmierć poruszyła, wszystkim którzy chcieli z nami dzielić ten ogromny ból. Dziekuję za złożone kwiaty i kondolencje
żona z dziećmi

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

End of content

No more pages to load