Roman Bielecki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.11.2012
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.11.2012
Głos Koszaliński
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Przyjaciołom Zmarłego Romana Bieleckiego wieloletniego prezesa Miejskiego Zakładu Komunikacji w Koszalinie Burmistrza Bobolic w latach 1990-1994 eksperta Krajowej Izby Gospodarczej prezesa Aeroklubu Koszalińskiego Odszedł Człowiek, który życie podporządkował pracy zawodowej i społecznej służbie. Organizacja i funkcjonowanie publicznego transportu pasażerskiego były jego wielką, życiową pasją. Koszalin i wiele innych miast w Polsce będzie jeszcze długo korzystać z Jego dokonań i dorobku. Stefan Turowski Piotr Jedliński Przewodniczący Rady Miejskiej Prezydent Koszalina w Koszalinie
W ogromnym smutku żegnamy Śp. Romana Bieleckiego długoletniego Prezesa Miejskiego Zakładu Komunikacji w Koszalinie. Rodzinie oraz Najbliższym składamy wyrazy szczerego współczucia i żalu. W tych trudnych chwilach jednoczymy się w bólu. Stanisław Gawłowski Poseł na Sejm RP Przewodniczący Regionu Zachodniopomorskiego PO RP Grażyna Anna Sztark Piotr Benedykt Zientarski Senator RP Senator RP
Z wielkim żalem żegnam wybitnego obywatela Ziemi Koszalińskiej i Pomorza Zachodniego Romana Bieleckiego Był wzorem człowieka czynu. Rodzinie i Bliskim składam wyrazy serdecznego współczucia Andrzej Jakubowski Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego
"Odchodzisz nam z oczu, lecz nigdy z serc" Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13.11.2012 r. Zmarł przeżywszy 61 lat Ś.P. ROMAN BIELECKI Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się dnia 16.11.2012 r. o godz. 13.00 Mszą św. w kaplicy w Bobolicach, po której nastąpi pochowanie Zmarłego na cmentarzu w Bobolicach. RODZINA
Z żalem i smutkiem żegnamy Romana Bieleckiego Prezesa Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Koszalinie Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy szczerego współczucia Zarząd i pracownicy Miejskiej Energetyki Cieplnej w Koszalinie
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Romana Bieleckiego wieloletniego Prezesa Miejskiego Zakładu Komunikacji w Koszalinie. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie składają Pracownicy, Zarząd i Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Koszalinie
Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Śp. Romana Bieleckiego Prezesa Miejskiego Zakładu Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Koszalinie Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia Rada Nadzorcza, Zarząd i pracownicy Koszalińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. „Umiera się nie po to, by przestać żyć, lecz po to, by żyć inaczej”
Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. ROMANA BIELECKIEGO Prezesa MZK Sp. z o.o.w Koszalinie Burmistrza Bobolic w latach 1990-1994 Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie, bliskim i współpracownikom składają ANDRZEJ NOŻYKOWSKI Przewodniczący Rady Gminy w Będzinie, HENRYK BRODA Wójt Gminy Będzino
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
kierowca andrzej
12 l
Na zawsze w pamięci.
13 l
KIEROWCA
13 l
KIEROWCA
13 l
KIEROWCA
13 l
KIEROWCA
13 l
KIEROWCA
13 l
KIEROWCA
13 l
Światełko Pamięci.
13 l
13 l
Romanie nie zapomnimy Ciebie
13 l
barbara
13 l
julia
13 l
julia
13 l
Gosia Bielecka
13 l
Gosia
13 l
Mieszkaniec Bobolic
13 l
NIEZNAJOMA Z KOSZALINA
13 l
mieszkanka z bobolic
13 l
Małgorzata
13 l
wieczny odpoczynek
13 l
Wspólpracownica.
13 l
Tadeusz Wołynietz
13 l
znajoma z bobolic
13 l