Roman Bielecki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.11.2012
Głos Koszaliński

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Przyjaciołom Zmarłego Romana Bieleckiego wieloletniego prezesa Miejskiego Zakładu Komunikacji w Koszalinie Burmistrza Bobolic w latach 1990-1994 eksperta Krajowej Izby Gospodarczej prezesa Aeroklubu Koszalińskiego Odszedł Człowiek, który życie podporządkował pracy zawodowej i społecznej służbie. Organizacja i funkcjonowanie publicznego transportu pasażerskiego były jego wielką, życiową pasją. Koszalin i wiele innych miast w Polsce będzie jeszcze długo korzystać z Jego dokonań i dorobku. Stefan Turowski Piotr Jedliński Przewodniczący Rady Miejskiej Prezydent Koszalina w Koszalinie

Plaża

W ogromnym smutku żegnamy Śp. Romana Bieleckiego długoletniego Prezesa Miejskiego Zakładu Komunikacji w Koszalinie. Rodzinie oraz Najbliższym składamy wyrazy szczerego współczucia i żalu. W tych trudnych chwilach jednoczymy się w bólu. Stanisław Gawłowski Poseł na Sejm RP Przewodniczący Regionu Zachodniopomorskiego PO RP Grażyna Anna Sztark Piotr Benedykt Zientarski Senator RP Senator RP

Z wielkim żalem żegnam wybitnego obywatela Ziemi Koszalińskiej i Pomorza Zachodniego Romana Bieleckiego Był wzorem człowieka czynu. Rodzinie i Bliskim składam wyrazy serdecznego współczucia Andrzej Jakubowski Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego

"Odchodzisz nam z oczu, lecz nigdy z serc" Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13.11.2012 r. Zmarł przeżywszy 61 lat Ś.P. ROMAN BIELECKI Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się dnia 16.11.2012 r. o godz. 13.00 Mszą św. w kaplicy w Bobolicach, po której nastąpi pochowanie Zmarłego na cmentarzu w Bobolicach. RODZINA

Z żalem i smutkiem żegnamy Romana Bieleckiego Prezesa Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Koszalinie Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy szczerego współczucia Zarząd i pracownicy Miejskiej Energetyki Cieplnej w Koszalinie

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Romana Bieleckiego wieloletniego Prezesa Miejskiego Zakładu Komunikacji w Koszalinie. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie składają Pracownicy, Zarząd i Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Koszalinie

Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Śp. Romana Bieleckiego Prezesa Miejskiego Zakładu Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Koszalinie Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia Rada Nadzorcza, Zarząd i pracownicy Koszalińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. „Umiera się nie po to, by przestać żyć, lecz po to, by żyć inaczej”

Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. ROMANA BIELECKIEGO Prezesa MZK Sp. z o.o.w Koszalinie Burmistrza Bobolic w latach 1990-1994 Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie, bliskim i współpracownikom składają ANDRZEJ NOŻYKOWSKI Przewodniczący Rady Gminy w Będzinie, HENRYK BRODA Wójt Gminy Będzino

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

kierowca andrzej


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Na zawsze w pamięci.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

KIEROWCA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

KIEROWCA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

KIEROWCA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

KIEROWCA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

KIEROWCA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

KIEROWCA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Światełko Pamięci.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pamięci Romana Bieleckiego.</p> <p>Najlepsze z serc przestało bić,a tak kochało ludzi i życie. Wieczna pamięć niech pozostanie w naszych sercach. Spoczywaj w spokoju i czuwaj nad nami wszystkimi.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Romanie nie zapomnimy Ciebie


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

barbara


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

julia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

julia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gosia Bielecka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gosia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mieszkaniec Bobolic


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

NIEZNAJOMA Z KOSZALINA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mieszkanka z bobolic


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgorzata


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wieczny odpoczynek


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wspólpracown​ica.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tadeusz Wołynietz


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

znajoma z bobolic


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia