Roman Bielecki
This was published in the following publications on 15.11.2012:
Głos Koszaliński
This was published in the following publications on 15.11.2012:
Głos Koszaliński
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Przyjaciołom Zmarłego Romana Bieleckiego wieloletniego prezesa Miejskiego Zakładu Komunikacji w Koszalinie Burmistrza Bobolic w latach 1990-1994 eksperta Krajowej Izby Gospodarczej prezesa Aeroklubu Koszalińskiego Odszedł Człowiek, który życie podporządkował pracy zawodowej i społecznej służbie. Organizacja i funkcjonowanie publicznego transportu pasażerskiego były jego wielką, życiową pasją. Koszalin i wiele innych miast w Polsce będzie jeszcze długo korzystać z Jego dokonań i dorobku. Stefan Turowski Piotr Jedliński Przewodniczący Rady Miejskiej Prezydent Koszalina w Koszalinie
W ogromnym smutku żegnamy Śp. Romana Bieleckiego długoletniego Prezesa Miejskiego Zakładu Komunikacji w Koszalinie. Rodzinie oraz Najbliższym składamy wyrazy szczerego współczucia i żalu. W tych trudnych chwilach jednoczymy się w bólu. Stanisław Gawłowski Poseł na Sejm RP Przewodniczący Regionu Zachodniopomorskiego PO RP Grażyna Anna Sztark Piotr Benedykt Zientarski Senator RP Senator RP
Z wielkim żalem żegnam wybitnego obywatela Ziemi Koszalińskiej i Pomorza Zachodniego Romana Bieleckiego Był wzorem człowieka czynu. Rodzinie i Bliskim składam wyrazy serdecznego współczucia Andrzej Jakubowski Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego
"Odchodzisz nam z oczu, lecz nigdy z serc" Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13.11.2012 r. Zmarł przeżywszy 61 lat Ś.P. ROMAN BIELECKI Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się dnia 16.11.2012 r. o godz. 13.00 Mszą św. w kaplicy w Bobolicach, po której nastąpi pochowanie Zmarłego na cmentarzu w Bobolicach. RODZINA
Z żalem i smutkiem żegnamy Romana Bieleckiego Prezesa Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Koszalinie Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy szczerego współczucia Zarząd i pracownicy Miejskiej Energetyki Cieplnej w Koszalinie
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Romana Bieleckiego wieloletniego Prezesa Miejskiego Zakładu Komunikacji w Koszalinie. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie składają Pracownicy, Zarząd i Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Koszalinie
Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Śp. Romana Bieleckiego Prezesa Miejskiego Zakładu Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Koszalinie Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia Rada Nadzorcza, Zarząd i pracownicy Koszalińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. „Umiera się nie po to, by przestać żyć, lecz po to, by żyć inaczej”
Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. ROMANA BIELECKIEGO Prezesa MZK Sp. z o.o.w Koszalinie Burmistrza Bobolic w latach 1990-1994 Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie, bliskim i współpracownikom składają ANDRZEJ NOŻYKOWSKI Przewodniczący Rady Gminy w Będzinie, HENRYK BRODA Wójt Gminy Będzino
End of content
No more pages to load
kierowca andrzej
12yrs
Na zawsze w pamięci.
13yrs
KIEROWCA
13yrs
KIEROWCA
13yrs
KIEROWCA
13yrs
KIEROWCA
13yrs
KIEROWCA
13yrs
KIEROWCA
13yrs
Światełko Pamięci.
13yrs
13yrs
Romanie nie zapomnimy Ciebie
13yrs
barbara
13yrs
julia
13yrs
julia
13yrs
Gosia Bielecka
13yrs
Gosia
13yrs
Mieszkaniec Bobolic
13yrs
NIEZNAJOMA Z KOSZALINA
13yrs
mieszkanka z bobolic
13yrs
Małgorzata
13yrs
wieczny odpoczynek
13yrs
Wspólpracownica.
13yrs
Tadeusz Wołynietz
13yrs
znajoma z bobolic
13yrs