Tadeusz Bała
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.05.2012
Express Ilustrowany
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.05.2012
Express Ilustrowany
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27 maja 2012 r.,
po trudnej walce z chorobą, zmarł
Płk dr n. med. Tadeusz Bała
Zastępca Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych i Farmakologii Klinicznej
Szpitala im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi.
Absolwent WAM w Łodzi,
wieloletni adiunkt III Kliniki Chorób Wewnętrznych Wojskowej Akademii Medycznej,
pracownik Szpitala im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi,
znany i ceniony łódzki kardiolog,
cieszący się ogromnym autorytetem i zaufaniem chorych,
wychowawca i nauczyciel wielu pokoleń lekarzy,
człowiek wielkiej szlachetności i prostoty.
Nasz Mistrz
Wyrazy głębokiego współczucia
Żonie, Córkom – Pani Doktor Agnieszce Bale i Pani Doktor Aleksandrze Bale-Wojsznis
oraz Najbliższym
składają
Kierownik i Pracownicy Kliniki Chorób Wewnętrznych i Farmakologii Klinicznej
Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
10 l
10 l
11 l
agata smyka
11 l
Bożenna i Stanisław Szymańscy
11 l
Wanda Gołygowska-Ekielska
12 l
elzbieta burlinska
13 l
Twój Michaś
13 l
Wiesław - pacjent
13 l
Bożenna i Jerzy Michałowicz
14 l
mikołajek Kochanemu Dziadziusi
14 l
Ania
14 l
zbigniew,pacjent
14 l
plg.Grazyna i Krystyna
14 l
Grazyna
14 l
Grażyna ,Sławek i Agnieszka R.
14 l
Aleksandra Owcarczyk
14 l
A.
14 l
Magda (pacjentka)
14 l
Zofia Jędrasiak-pacjentka
14 l
Agniesza i Marcin Mirowscy
14 l
plg ipacjentka Benia
14 l
Danuta Kowalczyk (pacjentka)
14 l