Tadeusz Bała
This was published in the following publications on 29.05.2012:
Express Ilustrowany
This was published in the following publications on 29.05.2012:
Express Ilustrowany
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27 maja 2012 r.,
po trudnej walce z chorobą, zmarł
Płk dr n. med. Tadeusz Bała
Zastępca Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych i Farmakologii Klinicznej
Szpitala im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi.
Absolwent WAM w Łodzi,
wieloletni adiunkt III Kliniki Chorób Wewnętrznych Wojskowej Akademii Medycznej,
pracownik Szpitala im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi,
znany i ceniony łódzki kardiolog,
cieszący się ogromnym autorytetem i zaufaniem chorych,
wychowawca i nauczyciel wielu pokoleń lekarzy,
człowiek wielkiej szlachetności i prostoty.
Nasz Mistrz
Wyrazy głębokiego współczucia
Żonie, Córkom – Pani Doktor Agnieszce Bale i Pani Doktor Aleksandrze Bale-Wojsznis
oraz Najbliższym
składają
Kierownik i Pracownicy Kliniki Chorób Wewnętrznych i Farmakologii Klinicznej
Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
End of content
No more pages to load
Joanna Sikora
14yrs
Helena Szewczyk
14yrs
janek
14yrs
14yrs
Barbara,Dariusz Derewenda
14yrs
Danuta Bieniek
14yrs
Ola, Basia i Robert Owczarczyk
14yrs