Tadeusz Bała

This was published in the following publications on 29.05.2012:
Express Ilustrowany

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27 maja 2012 r.,
po trudnej walce z chorobą, zmarł

Płk dr n. med. Tadeusz Bała

Zastępca Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych i Farmakologii Klinicznej
Szpitala im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi.

Absolwent WAM w Łodzi,
wieloletni adiunkt III Kliniki Chorób Wewnętrznych Wojskowej Akademii Medycznej,
pracownik Szpitala im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi,
znany i ceniony łódzki kardiolog,
cieszący się ogromnym autorytetem i zaufaniem chorych,
wychowawca i nauczyciel wielu pokoleń lekarzy,
człowiek wielkiej szlachetności i prostoty.

Nasz Mistrz

Wyrazy głębokiego współczucia
Żonie, Córkom – Pani Doktor Agnieszce Bale i Pani Doktor Aleksandrze Bale-Wojsznis
oraz Najbliższym
składają
Kierownik i Pracownicy Kliniki Chorób Wewnętrznych i Farmakologii Klinicznej
Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Joanna Sikora


14yrs

Image chosen by user

Helena Szewczyk


14yrs

Image chosen by user

janek


14yrs

Image chosen by user
<p>Non omnis moriar</p> <blockquote> <p>Wspaniały lekarz i nauczyciel akademicki, oddany rodzinie i pacjentom.</p> <p>Człowiek niezwykłej dobroci i szlachetnego serca, które nigdy nie pozostawało obojętne na los innych.</p> <p>Dla wielu Wzór godny naśladowania, dla mnie Wielki Człowiek i Wspaniały Przyjaciel.</p> <p>Tadziu, już tak bardzo za Tobą tęsknie....</p> <p>Żegnaj...., do zobaczenia w Niebie.</p> </blockquote>


14yrs

Image chosen by user

Barbara,​Dariusz Derewenda


14yrs

Image chosen by user

Danuta Bieniek


14yrs

Image chosen by user

Ola, Basia i Robert Owczarczyk


14yrs

End of content

No more pages to load