Henryk Krenz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.03.2013
Głos Wielkopolski

W dniu 11 marca 2013 roku zmarł w wieku 86 lat
nasz ukochany Mąż, Ojciec, Teść i Dziadek
Ś+P

Henryk Krenz

o czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim smutku
żona i dzieci z rodzinami.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w poniedziałek
18 marca 2013 roku o godz. 15.00
w kościele pw. Narodzenia NMP w Sobocie k. Poznania,
po czym nastąpi pogrzeb na tamtejszym cmentarzu.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magda i Sławek


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Teresa


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wspomnienie 2 (cd)</p> <p>Był cale życie człowiekiem niezwykle pracowitym, systematycznym i wewnetrznie zdyscyplinowanym.</p> <p>Był wrogiem numer jeden wszelkiego marnotrawstwa, był oszczędny i ekologiczny.</p> <p>Był uczynny i dobry dla ludzi.</p> <p>Był cierpliwy i tolerancyjny, ale też nie dawał sobie wmówic, że należy tolerować wszystko.</p> <p>Był odporny na wszelkie nałogi i pokusy. Pieniadze nigdy nie były dla Niego celem - potrzebował dla siebie tylko tyle, zeby zaspokoić skromne potrzeby.</p> <p>Był odpowiedzialny i wierny. Rodzina była dla niego zawsze najważniejsza. Był głęboko wierzący i brał wiarę na poważnie.</p> <p>Mam nadzieję, ze jak trafi do nieba, a na pewno tam trafi, nie bedzie sie tam nudził. Mam nadzieję, ze Pan Bóg znajdzie tam dla Niego, gdzies na uboczu raju, jakieś małe poletko, gdzie będzie mogł dalej co roku siać nasiona, „flancowac” swoje sadzonki i starannie pielegnować rajskie pomidory, ogórki i inne warzywa i owoce. Że znajdzie się tam jeszcze jakiś stary, dobry rower, a na wieczory wygodny fotel, dobra gazeta i może jakiś niewielki telewizor. To tyle ile potrzeba do szczęścia.</p> <p>I tak już będzie wiecznie.</p> <p>Romek</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wspomnienie</p> <p>Życie mojego Ojca niestety dobiegło końca i trudno się z tym pogodzić.</p> <p>Zabrakło nagle kogoś, kto był zawsze.</p> <p>Przezył zgodnie 56 lat w malżeństwie. Był ojcem pięciorga dzieci: moim, Andrzeja, Eli, Sylwi i Tomka. Andrzej zmarł w wieku niemowlęcym. Doczekał sie 10 wnuków, niestety nie zobaczy juz 11, który pojawi się na dniach.</p> <p>Był zwyczajnym człowiekiem, a jednocześnie kimś niezwykłym i godnym podziwu.</p> <p>W wojsku ("ludowym"), w którym spędził całe swoje zawodowe życie, pozostał sobą, nie wyrzekł się swoich poglądów, odmówił wstąpienia do partii, co zamknęło mu wojskową karierę. Nie potrafił udawać.</p> <p>Szedł przez życie zawsze według własnych drogowskazów, bez względu na konsekwencje. Swoich wyborów nigdy później nie żałował. Był często niedoceniany, ale nie potrzebował do życia poklasku.</p> <p>Był patriotą i zawsze drogie mu było dobro Polski.</p> <p>cd Wspomnienie 2</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Romek z Beata z synami


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Romek i Beata z synami


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgorzata


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia i Mariusz Neyder


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kęsy Tarnówko


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agata


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kaja Grygorowicz


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

TG


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Słońce</p> <p>Przed pogrzebem chmury, po pogrzebie śnieżyca, a w czasie pogrzebu... <strong>słońce</strong>! Czuję, że już teraz jesteś wśród świętych i wstawiasz się za nami u Pana Boga :-)</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gabrysia i Tomisław z rodziną


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

AGNIESZKA BALEWSKA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pamięć bliskiego pana Henryka</p> <p>Szczerze żałuję, że odszedł do nieba Pan Henryk. Był bardzo dzielnym człowiekiem. Silnie to przeżyłam, "zaliczyłam dołek". Przepraszam nie byłam na pogrzebie, ale jestem w modlitwie łączącej nas tu na ziemi i pana Henryka, męża pani Marii, ojca Sylwii i Elki: teraz już św. pamięci Henryka. Świeć Panie Jezu nad Jego duszą. Amen.</p> <p>Co jakiś czas kogoś tracimy, ktoś odchodzi do wieczności... Koleżanka Elki i Sylwii - Agi Bali<img alt="" src="/img/clipart/polskapresse/perma/flowers/02.jpg" /></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

AGNIESZKA BALEWSKA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Aneta Kaca


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magda i Wojtek


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tato dziękuję Tobie</p> <p>za wszystko, czego mnie nauczyłeś,</p> <p>co jest w życiu najważniejsze</p> <p>Ela</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ela i Zbyszek


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dominik


13 l

<p>Dziękuję</p> <p>Dziękuję za Twoją miłość i wielką dobroć.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sylwia Ufnalska


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia