Henryk Krenz

This was published in the following publications on 16.03.2013:
Głos Wielkopolski

W dniu 11 marca 2013 roku zmarł w wieku 86 lat
nasz ukochany Mąż, Ojciec, Teść i Dziadek
Ś+P

Henryk Krenz

o czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim smutku
żona i dzieci z rodzinami.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w poniedziałek
18 marca 2013 roku o godz. 15.00
w kościele pw. Narodzenia NMP w Sobocie k. Poznania,
po czym nastąpi pogrzeb na tamtejszym cmentarzu.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Magda i Sławek


13yrs

Image chosen by user

Teresa


13yrs

Image chosen by user
<p>Wspomnienie 2 (cd)</p> <p>Był cale życie człowiekiem niezwykle pracowitym, systematycznym i wewnetrznie zdyscyplinowanym.</p> <p>Był wrogiem numer jeden wszelkiego marnotrawstwa, był oszczędny i ekologiczny.</p> <p>Był uczynny i dobry dla ludzi.</p> <p>Był cierpliwy i tolerancyjny, ale też nie dawał sobie wmówic, że należy tolerować wszystko.</p> <p>Był odporny na wszelkie nałogi i pokusy. Pieniadze nigdy nie były dla Niego celem - potrzebował dla siebie tylko tyle, zeby zaspokoić skromne potrzeby.</p> <p>Był odpowiedzialny i wierny. Rodzina była dla niego zawsze najważniejsza. Był głęboko wierzący i brał wiarę na poważnie.</p> <p>Mam nadzieję, ze jak trafi do nieba, a na pewno tam trafi, nie bedzie sie tam nudził. Mam nadzieję, ze Pan Bóg znajdzie tam dla Niego, gdzies na uboczu raju, jakieś małe poletko, gdzie będzie mogł dalej co roku siać nasiona, „flancowac” swoje sadzonki i starannie pielegnować rajskie pomidory, ogórki i inne warzywa i owoce. Że znajdzie się tam jeszcze jakiś stary, dobry rower, a na wieczory wygodny fotel, dobra gazeta i może jakiś niewielki telewizor. To tyle ile potrzeba do szczęścia.</p> <p>I tak już będzie wiecznie.</p> <p>Romek</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Wspomnienie</p> <p>Życie mojego Ojca niestety dobiegło końca i trudno się z tym pogodzić.</p> <p>Zabrakło nagle kogoś, kto był zawsze.</p> <p>Przezył zgodnie 56 lat w malżeństwie. Był ojcem pięciorga dzieci: moim, Andrzeja, Eli, Sylwi i Tomka. Andrzej zmarł w wieku niemowlęcym. Doczekał sie 10 wnuków, niestety nie zobaczy juz 11, który pojawi się na dniach.</p> <p>Był zwyczajnym człowiekiem, a jednocześnie kimś niezwykłym i godnym podziwu.</p> <p>W wojsku ("ludowym"), w którym spędził całe swoje zawodowe życie, pozostał sobą, nie wyrzekł się swoich poglądów, odmówił wstąpienia do partii, co zamknęło mu wojskową karierę. Nie potrafił udawać.</p> <p>Szedł przez życie zawsze według własnych drogowskazów, bez względu na konsekwencje. Swoich wyborów nigdy później nie żałował. Był często niedoceniany, ale nie potrzebował do życia poklasku.</p> <p>Był patriotą i zawsze drogie mu było dobro Polski.</p> <p>cd Wspomnienie 2</p>


13yrs

Image chosen by user

Romek z Beata z synami


13yrs

Image chosen by user

Romek i Beata z synami


13yrs

Image chosen by user

Małgorzata


13yrs

Image chosen by user

Małgosia i Mariusz Neyder


13yrs

Image chosen by user

Kęsy Tarnówko


13yrs

Image chosen by user

Agata


13yrs

Image chosen by user

Kaja Grygorowicz


13yrs

Image chosen by user

TG


13yrs

Image chosen by user
<p>Słońce</p> <p>Przed pogrzebem chmury, po pogrzebie śnieżyca, a w czasie pogrzebu... <strong>słońce</strong>! Czuję, że już teraz jesteś wśród świętych i wstawiasz się za nami u Pana Boga :-)</p>


13yrs

Image chosen by user

Gabrysia i Tomisław z rodziną


13yrs

Image chosen by user

AGNIESZKA BALEWSKA


13yrs

Image chosen by user
<p>Pamięć bliskiego pana Henryka</p> <p>Szczerze żałuję, że odszedł do nieba Pan Henryk. Był bardzo dzielnym człowiekiem. Silnie to przeżyłam, "zaliczyłam dołek". Przepraszam nie byłam na pogrzebie, ale jestem w modlitwie łączącej nas tu na ziemi i pana Henryka, męża pani Marii, ojca Sylwii i Elki: teraz już św. pamięci Henryka. Świeć Panie Jezu nad Jego duszą. Amen.</p> <p>Co jakiś czas kogoś tracimy, ktoś odchodzi do wieczności... Koleżanka Elki i Sylwii - Agi Bali<img alt="" src="/img/clipart/polskapresse/perma/flowers/02.jpg" /></p>


13yrs

Image chosen by user

AGNIESZKA BALEWSKA


13yrs

Image chosen by user

Aneta Kaca


13yrs

Image chosen by user

Magda i Wojtek


13yrs

Image chosen by user
<p>Tato dziękuję Tobie</p> <p>za wszystko, czego mnie nauczyłeś,</p> <p>co jest w życiu najważniejsze</p> <p>Ela</p>


13yrs

Image chosen by user

Ela i Zbyszek


13yrs

Image chosen by user

Dominik


13yrs

<p>Dziękuję</p> <p>Dziękuję za Twoją miłość i wielką dobroć.</p>


13yrs

Image chosen by user

Sylwia Ufnalska


13yrs

End of content

No more pages to load