Stanisław Gawinkowski.

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.09.2012
Głos Koszaliński

Pogrążeni w głębokim smutku zawiadamiamy, że 19 września 2012 r. odszedł od nas nagle Ukochany Mąż, Tatuś, Teść, Brat i Dziadziuś

śp. Stanisław Gawinkowski.

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w środę, 26 września 2012 r. o godz.11.45 w sali ceremonialnej Domu Pogrzebowego „Wrotniewscy” przy ul. Różanej 8 w Koszalinie. Prosimy o nieskładanie kondolencji. Mikrobus z domu pogrzebowego na cmentarz podjedzie pod Wejście „E”. Rodzina.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Szymkowie z rodziną


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Helena Szymko


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>~~~~~~~~</p> <p>„Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo” </p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Halina i Leon


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Irena i Marian z rodziną


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

marian i irenka z rodzina 25 1


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Umarli</p> <p>ci co odchodzą są nielitościwi</p> <p>odchodzą by sprawić nam ból</p> <p>bez uprzedzenia</p> <p>bez ostrzeżenia</p> <p>nie dają nam szansy</p> <p>zostawiają nas</p> <p>z wyrzutami sumienia</p> <p>zostawiają po sobie</p> <p>niespełnione obietnice</p> <p>niezapłacone rachunki</p> <p>niepodlane kwiaty</p> <p>zostawiają po sobie</p> <p>dzieci</p> <p>szaliki</p> <p>szczotki do zębów</p> <p>listy</p> <p>książki</p> <p>i zdjęcia</p> <p>z których będą</p> <p>wiecznie się uśmiechać</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kochająca Krysia z rodziną


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kochająca Krysia z rodziną


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dla Ciebie Tatko-​Honorata


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

EB


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pożegnanie</p> <p><span><span><span><span><span>Pożegnanie Taty…<br />~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~​​~~<br />Tak nagle odszedłeś …Tato….<br />Tyle powiedzieć, ci chciałam,<br />Nie znałam Twych planów, Boże…..<br />Może gdybym wiedziała….<br />Ty też nie wiedziałeś …Tato,<br />Że nadszedł już czas rozstania,<br />Bo przecież byś nie mógł odejść,<br />Tak nagle…. bez pożegnania.<br />Pamiętam wszystko …Tato…<br />Uczyłeś mnie, jak żyć dumnie,<br />Z tobą chodziłam za rękę,<br />By się nie zgubić w tłumie.<br />To pożegnanie jest …Tato,<br />Wiem, ze nie spotkam tu ciebie,<br />Jak sobie mam z tym poradzić,<br />Do dzisiaj wciąż tego nie wiem.<br />Nie byłam wtedy przy tobie,<br />Pamiętasz,skończyło się właśnie lato...?<br />Ty przecież musisz to wiedzieć,<br />Tak bardzo wciąż tęsknię….Tato… </span></span></span></span></span></p> <p>Minęły już dwa miesiące bez Ciebie Tatko.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wspomnienie</p> <p><strong>Nikt nie umiera tak na śmierć,<br />Po każdym z nas coś pozostaje:<br />Grono przyjaciół, trochę zdjęć,<br />Te kilka chwil spędzonych razem.<br />Wiązanki , kwiaty, zniczy blask<br />Na twarzach grymas bólu.<br />To świadczy Tatko , że żyjesz wciąż<br />- choć z innej strony muru... </strong></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Diana Badower


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tęsknię za Tobą Tatusiu D.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Rodzina z Sianowa.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Rodzina z Koszalina.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Przyjaciele z Wólki Kamiennej


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Na zawsze w moim secu - Henia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Msza Święta</p> <p>Dnia 19.11.2012r w kościele Ducha Św. o godz 7:00 odbędzie się msza Św. w intencji zmarłego Stanisława Gawinkowskiego.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wojtek z rodziną.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sąsiedzi


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sąsiadka Maria


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kochająca córka Honoratka.


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia