Tadeusz Bała
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.05.2012
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.05.2012
Dziennik Łódzki
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy,
że w dniu 27 maja 2012 roku
odszedł bezpowrotnie
Nasz nieodżałowany, wierny, szczery, oddany Kolega
Ś+P
płk dr n. med. Tadeusz Bała
Cześć Jego Pamięci!
Pozostanie na zawsze w naszych sercach.
Koledzy z IX Kursu Wojskowej Akademii Medycznej
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Przyjaciela
Ś+P
Dr. n. med. Tadeusza Bały
Serdeczne wyrazy współczucia dla całej
Rodziny
składają
A. A. Kaszubowie z Rodziną
Wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci
Dr. n. med. Tadeusza Bały
długoletniego współpracownika i Kolegi
składają
Rodzinie i Najbliższym
Dyrekcja, pracownicy i przyjaciele
Centrum Medycznego „DERMED” w Łodzi
„Gdyby płacz mógł uzdrawiać,
A łzy wskrzeszać – byłbyś z nami”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27 maja 2012 roku, po ciężkiej i krótkiej chorobie, odszedł
Ś+P
Płk dr n. med. Tadeusz Bała
Wspaniały Człowiek, który całe życie poświęcił rodzinie i pacjentom.
Szanowany za dobroć serca i życzliwość.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w Łodzi na cmentarzu pw. św. Antoniego przy ul. Solec 11 (Mania) w dniu 31 maja br. (czwartek) o godz. 13.30.
Pogrążona w smutku i cierpieniu
Żona z Córkami i Najbliższą Rodziną
„Umarłych wieczność dotąd trwa
dokąd pamięcią im się płaci”
Wisława Szymborska
Wyrazy najszczerszego współczucia
naszym Kolegom
dr n. med. Agnieszce Bale
dr n. med. Aleksandrze Bale-Wojsznis
dr. n. med. Waldemarowi Wojsznisowi
z powodu śmierci
Ojca,
naszego drogiego Przyjaciela i Współpracownika
dr. nauk med. Tadeusza Bały
składają
Ordynator, Lekarze i Pielęgniarki
Oddziału Chorób Wewnętrznych BII WSS im. Wł. Biegańskiego w Łodzi
Wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci
ś.p.
dr. n. med. Tadeusza Bały
oddanego pacjentom z niezwykłą dobrocią i życzliwością
składają
całej Rodzinie
J.Z. Raczkiewicz
Z głębokim żalem żegnamy
wspaniałego lekarza,
oddanego Przyjaciela i Współpracownika
dr. n. med. Tadeusza Bałę
Zespół Kliniki Kardiologii
Szpitala im. Biegańskiego w Łodzi
Wyrazy głębokiego współczucia
z powodu śmierci
dr. n. med. Tadeusza Bały
dla całej Rodziny
składają
M. i H. Wójcikowie z Dziećmi
Serdeczne wyrazy współczucia z powodu śmierci
Ś+P
dr. n. med. Tadeusza Bały
składają
Rodzinie i Najbliższym
I.T. Świątniccy, A.P. Pietrzakowie,
J.W. Podgórscy, A. Kowejsza
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Barbara i Stanisław Biegańscy
14 l
Bożena pacjentka
14 l
Grażyna ,Sławek i Agnieszka R.
14 l
Grażyna ,Sławek i Agnieszka R.
14 l
Grażyna ,Sławek i Agnieszka R.
14 l
ROMAN BAŁA
14 l
Małgosia
14 l
wdzięczna pacjentka
14 l
pacjentka
14 l
Czesława Nowak
14 l
dziękuję p.Tadeuszu T.Żak
14 l
Bogdan P.
14 l
Barbara Emilianowicz z tatą
14 l
była pielęgniarka z BII
14 l
bogdan i grazyna pilarczyk
14 l
bogdan pilarczyk
14 l
Aleksandra wdzięczna pacjentka
14 l
bogdan i grazyna pilarczyk
14 l
Piotr Sikorski
14 l
Magdalena i Tomasz Boryło
14 l
Benia 30.05.2012
14 l
Aleksandra i Małgorzata Celeda
14 l
Sylwia Wałowska
14 l
Dermed chirurgia
14 l