Tadeusz Bała

This was published in the following publications on 29.05.2012:
Dziennik Łódzki

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy,
że w dniu 27 maja 2012 roku
odszedł bezpowrotnie
Nasz nieodżałowany, wierny, szczery, oddany Kolega
Ś+P
płk dr n. med. Tadeusz Bała
Cześć Jego Pamięci!
Pozostanie na zawsze w naszych sercach.
Koledzy z IX Kursu Wojskowej Akademii Medycznej

Beach

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Przyjaciela
Ś+P
Dr. n. med. Tadeusza Bały
Serdeczne wyrazy współczucia dla całej
Rodziny
składają
A. A. Kaszubowie z Rodziną

Wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci
Dr. n. med. Tadeusza Bały
długoletniego współpracownika i Kolegi
składają
Rodzinie i Najbliższym
Dyrekcja, pracownicy i przyjaciele
Centrum Medycznego „DERMED” w Łodzi

„Gdyby płacz mógł uzdrawiać,
A łzy wskrzeszać – byłbyś z nami”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27 maja 2012 roku, po ciężkiej i krótkiej chorobie, odszedł
Ś+P
Płk dr n. med. Tadeusz Bała
Wspaniały Człowiek, który całe życie poświęcił rodzinie i pacjentom.
Szanowany za dobroć serca i życzliwość.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w Łodzi na cmentarzu pw. św. Antoniego przy ul. Solec 11 (Mania) w dniu 31 maja br. (czwartek) o godz. 13.30.
Pogrążona w smutku i cierpieniu
Żona z Córkami i Najbliższą Rodziną

„Umarłych wieczność dotąd trwa
dokąd pamięcią im się płaci”
Wisława Szymborska
Wyrazy najszczerszego współczucia
naszym Kolegom
dr n. med. Agnieszce Bale
dr n. med. Aleksandrze Bale-Wojsznis
dr. n. med. Waldemarowi Wojsznisowi
z powodu śmierci
Ojca,
naszego drogiego Przyjaciela i Współpracownika
dr. nauk med. Tadeusza Bały
składają
Ordynator, Lekarze i Pielęgniarki
Oddziału Chorób Wewnętrznych BII WSS im. Wł. Biegańskiego w Łodzi

Wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci
ś.p.
dr. n. med. Tadeusza Bały
oddanego pacjentom z niezwykłą dobrocią i życzliwością
składają
całej Rodzinie
J.Z. Raczkiewicz

Z głębokim żalem żegnamy
wspaniałego lekarza,
oddanego Przyjaciela i Współpracownika
dr. n. med. Tadeusza Bałę
Zespół Kliniki Kardiologii
Szpitala im. Biegańskiego w Łodzi

Wyrazy głębokiego współczucia
z powodu śmierci
dr. n. med. Tadeusza Bały
dla całej Rodziny
składają
M. i H. Wójcikowie z Dziećmi

Serdeczne wyrazy współczucia z powodu śmierci
Ś+P
dr. n. med. Tadeusza Bały
składają
Rodzinie i Najbliższym
I.T. Świątniccy, A.P. Pietrzakowie,
J.W. Podgórscy, A. Kowejsza

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Wspaniały lekarz człowiek o wielkim sercu

Elzbieta Burlinska pacjentka


1yr

Image chosen by user
Wciąż pamiętam wszystkie Święta, które razem spędzaliśmy. Wracają w pięknych wspomnieniach... Kochany Tadziu, tęsknię bardzo za Tobą... M.

Michał


2yrs

Image chosen by user
Kochany Tadziu, tak bardzo za Tobą tęsknię… M.

Michał


2yrs

Image chosen by user
Czas nie zagoił ran, pustki nikt nie wypełnił... Tadziu, tęsknię tak samo bardzo... M.

Michał


2yrs

Image chosen by user
Tadziu, dziękuję za wszystkie piękne Święta Bożego Narodzenia, które spędziliśmy razem. Tęsknię bardzo...

Michał


3yrs

Image chosen by user
Zrywając kartkę z kalendarza Dostrzegłem datę. Pierwszy luty. Dzień Twych urodzin Mijają dni i miesiące a Ciebie wciąż bark By uczcić Twą pamięć w dniu Twych urodzin Chcę Ci posłać piosenkę na chmurkę z dedykacją dla Ciebie Nocą gdy niebo ku ziemi się pokłoni, może usłyszysz jak piosnkę gram na harmonii Niech piosnka ta popłynie ku niebu Musette rozweseli wieczną cisze A ja pozostanę z nadzieją, że jeszcze kiedy Cię zobaczę i Twój głos usłyszę..... M.W

M. B-w


5yrs

Image chosen by user
To już siedem lat. Nic nie jest już takie, jak dawniej, zmieniło się praktycznie wszystko, ale wciąż tęsknię za Tobą, tęsknię tak samo, tęsknię bardzo. Śpij spokojnie Tadziu... Michał

Michał


7yrs

Image chosen by user
<p>W szóstą rocznicę Tadziu... Tęsknię za Tobą, śpij spokojnie w Niebie... M.</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Tadziu, w moim sercu i pamięci jesteś, zawsze jesteś... M.</p>


8yrs

Image chosen by user
Spij spokojnie Tadziu, zawsze jesteś w naszej pamięci. Zbyszek


9yrs

Image chosen by user
Tadziu, już tak długo Cię nie ma, a ja wciąż czuję Twoją obecność. Irena


9yrs

Image chosen by user
W piątą rocznicę Tadziu. Czas mija, ale tęsknota wciąż pozostała, pojawia się każdego dnia... Michał


9yrs

Image chosen by user
Czas mija, ja wciąż tęsknie Tadziu, tęsknie za Tobą tak bardzo... Michał


9yrs

Image chosen by user
Tęsknie z Tobą Tadziu


9yrs

Image chosen by user
Elzbieta Burlinska


9yrs

Image chosen by user
Elzbieta


9yrs

Image chosen by user
Kocham Cię Tadziu


9yrs

Image chosen by user
Bożenna Szymańska


10yrs

Image chosen by user
Naszemu Kochanemu Tadziowi - Mika i Michał


10yrs

Image chosen by user
Tak bardzo mi cię brakuje kochany Tadziu


10yrs

Image chosen by user
Naszemu kochanemu Tadziowi.... Michał


10yrs

Image chosen by user
Pamięci Wspaniałego Człowieka, mojego Wujka i Największego Przyjaciela, mojego Kochanego Tadzia... Michał


10yrs

Image chosen by user
Tadziu chciał bym z tobą porozmawiać chociaż raz ale się nie da.Pamiętam jak byłem mały i mówiłeś ta bardzo się kocham Mika i tak bardzo chce mi się żyć ale tak wyszło Tadziu kocham cię bardzo Mika .Mój kochany Tadziu


10yrs

Image chosen by user
Kochany Tadziu tak bardzo mi Ciebie brakuje teściowa Maria


10yrs

End of content

No more pages to load