Tadeusz Bała

This was published in the following publications on 29.05.2012:
Dziennik Łódzki

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy,
że w dniu 27 maja 2012 roku
odszedł bezpowrotnie
Nasz nieodżałowany, wierny, szczery, oddany Kolega
Ś+P
płk dr n. med. Tadeusz Bała
Cześć Jego Pamięci!
Pozostanie na zawsze w naszych sercach.
Koledzy z IX Kursu Wojskowej Akademii Medycznej

Beach

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Przyjaciela
Ś+P
Dr. n. med. Tadeusza Bały
Serdeczne wyrazy współczucia dla całej
Rodziny
składają
A. A. Kaszubowie z Rodziną

Wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci
Dr. n. med. Tadeusza Bały
długoletniego współpracownika i Kolegi
składają
Rodzinie i Najbliższym
Dyrekcja, pracownicy i przyjaciele
Centrum Medycznego „DERMED” w Łodzi

„Gdyby płacz mógł uzdrawiać,
A łzy wskrzeszać – byłbyś z nami”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27 maja 2012 roku, po ciężkiej i krótkiej chorobie, odszedł
Ś+P
Płk dr n. med. Tadeusz Bała
Wspaniały Człowiek, który całe życie poświęcił rodzinie i pacjentom.
Szanowany za dobroć serca i życzliwość.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w Łodzi na cmentarzu pw. św. Antoniego przy ul. Solec 11 (Mania) w dniu 31 maja br. (czwartek) o godz. 13.30.
Pogrążona w smutku i cierpieniu
Żona z Córkami i Najbliższą Rodziną

„Umarłych wieczność dotąd trwa
dokąd pamięcią im się płaci”
Wisława Szymborska
Wyrazy najszczerszego współczucia
naszym Kolegom
dr n. med. Agnieszce Bale
dr n. med. Aleksandrze Bale-Wojsznis
dr. n. med. Waldemarowi Wojsznisowi
z powodu śmierci
Ojca,
naszego drogiego Przyjaciela i Współpracownika
dr. nauk med. Tadeusza Bały
składają
Ordynator, Lekarze i Pielęgniarki
Oddziału Chorób Wewnętrznych BII WSS im. Wł. Biegańskiego w Łodzi

Wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci
ś.p.
dr. n. med. Tadeusza Bały
oddanego pacjentom z niezwykłą dobrocią i życzliwością
składają
całej Rodzinie
J.Z. Raczkiewicz

Z głębokim żalem żegnamy
wspaniałego lekarza,
oddanego Przyjaciela i Współpracownika
dr. n. med. Tadeusza Bałę
Zespół Kliniki Kardiologii
Szpitala im. Biegańskiego w Łodzi

Wyrazy głębokiego współczucia
z powodu śmierci
dr. n. med. Tadeusza Bały
dla całej Rodziny
składają
M. i H. Wójcikowie z Dziećmi

Serdeczne wyrazy współczucia z powodu śmierci
Ś+P
dr. n. med. Tadeusza Bały
składają
Rodzinie i Najbliższym
I.T. Świątniccy, A.P. Pietrzakowie,
J.W. Podgórscy, A. Kowejsza

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Kochany Tadziu tak bardzo mi Ciebie brakuje teściowa Maria


10yrs

Image chosen by user
Mój kochany Tadziu ta bardzo za Tobą i Cię potrzebuje brakuje mi ciebie w środ rodziny i brakuje że nie odprowadzasz mnie do szkoły twój kochany Mika


10yrs

Image chosen by user
Irena i Zbyszek


11yrs

Image chosen by user
W trzecią rocznicę... Michał


11yrs

Image chosen by user
kocham cię mój ukochany Tadziku twoja Mika


11yrs

Image chosen by user
Kocham Cię Tatusiu


11yrs

Image chosen by user
Mój kochany Tadziku


11yrs

Image chosen by user
dziękuje ci że byłeś wspaniałym dziadkiem . tak bardzo cię kocham. Twój Mika


11yrs

Image chosen by user
Tak bardzo za tobą tęsknie Twój Mika


11yrs

Image chosen by user
Tak bardzo za tobą tęsknie Twój Mika


11yrs

Image chosen by user
Tak bardzo za tobą tęsknie Twój Mika


11yrs

Image chosen by user

twoja Mika


11yrs

Image chosen by user

Mika


11yrs

Image chosen by user

Mika


11yrs

Image chosen by user

Mika


11yrs

Image chosen by user

Tak bardzo Cię potrzebuję..​​.


11yrs

Image chosen by user

Mój Najlepszy Przyjacielu.​​. M.


11yrs

Image chosen by user

W drugą rocznicę.... Michał


12yrs

Image chosen by user

Michał


12yrs

Image chosen by user

Michał


12yrs

Image chosen by user

Michał


12yrs

Image chosen by user

Pielęgniarki BII-​tęsknimy.


12yrs

Image chosen by user

Michał


12yrs

Image chosen by user

Bożena i Stanisław Szymańscy


12yrs

End of content

No more pages to load