Andrzej Tomczewski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.06.2012
Dziennik Zachodni

<p>Z ogromnym smutkiem i bólem<br />składam tą publiczną drogą wyrazy serdecznego współczucia<br />na wiadomość o tragicznej śmierci<br />śp.<br />Andrzeja Tomczewskiego<br />z Dąbrowy Górniczej - Gołonoga,<br />który życie swe poświęcił pracom społecznym, ku zadowoleniu wszystkich potrzebujących pomocy, był prawdziwym Przyjacielem nas wszystkich<br />i dobrym wychowawcą w szczęśliwej własnej Rodzinie.<br />Ja tracę wielkiego Przyjaciela i składam na ręce<br />Jego Żony Elżbiety i Jego Dzieciom<br />wyrazy współczucia i ubolewania<br />z powodu przedwczesnego Jego tragicznego odejścia.<br />Żegna Cię<br />Adam Paszek z Rodziną</p>

Z ogromnym smutkiem i bólem
składam tą publiczną drogą wyrazy serdecznego współczucia
na wiadomość o tragicznej śmierci
śp.
Andrzeja Tomczewskiego
z Dąbrowy Górniczej - Gołonoga,
który życie swe poświęcił pracom społecznym, ku zadowoleniu wszystkich potrzebujących pomocy, był prawdziwym Przyjacielem nas wszystkich
i dobrym wychowawcą w szczęśliwej własnej Rodzinie.
Ja tracę wielkiego Przyjaciela i składam na ręce
Jego Żony Elżbiety i Jego Dzieciom
wyrazy współczucia i ubolewania
z powodu przedwczesnego Jego tragicznego odejścia.
Żegna Cię
Adam Paszek z Rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

<p>Bliski Kolega</p> <p><strong>Wiadomość o tej tragedii spadła na mnie nieoczekiwanie jak grom z jasnego nieba .Miałem zaszczyt współpracować z Andrzejem w Hucie Katowice przez wiele lat .Był wielką indywidualnością .Pracował nie dla siebie a dla innych .Takich prawych ludzi jak On nie dane mi już było spotkać .Wszystko dla innych a dla siebie już brakowalo mu czasu .Nieraz spotykaliśmy się .Mówiłem , że go brakuje w dzialalności dla miasta , regionu i kraju .Zawsze omijał ze mną ten drażliwy temat , bo był prawdziwym Polakiem a zmiana poglądów nie przystawała do jego raz na całe życie obranej drogi prawości</strong> .</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Stanisław


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia