Andrzej Tomczewski

This was published in the following publications on 26.06.2012:
Dziennik Zachodni

<p>Z ogromnym smutkiem i bólem<br />składam tą publiczną drogą wyrazy serdecznego współczucia<br />na wiadomość o tragicznej śmierci<br />śp.<br />Andrzeja Tomczewskiego<br />z Dąbrowy Górniczej - Gołonoga,<br />który życie swe poświęcił pracom społecznym, ku zadowoleniu wszystkich potrzebujących pomocy, był prawdziwym Przyjacielem nas wszystkich<br />i dobrym wychowawcą w szczęśliwej własnej Rodzinie.<br />Ja tracę wielkiego Przyjaciela i składam na ręce<br />Jego Żony Elżbiety i Jego Dzieciom<br />wyrazy współczucia i ubolewania<br />z powodu przedwczesnego Jego tragicznego odejścia.<br />Żegna Cię<br />Adam Paszek z Rodziną</p>

Z ogromnym smutkiem i bólem
składam tą publiczną drogą wyrazy serdecznego współczucia
na wiadomość o tragicznej śmierci
śp.
Andrzeja Tomczewskiego
z Dąbrowy Górniczej - Gołonoga,
który życie swe poświęcił pracom społecznym, ku zadowoleniu wszystkich potrzebujących pomocy, był prawdziwym Przyjacielem nas wszystkich
i dobrym wychowawcą w szczęśliwej własnej Rodzinie.
Ja tracę wielkiego Przyjaciela i składam na ręce
Jego Żony Elżbiety i Jego Dzieciom
wyrazy współczucia i ubolewania
z powodu przedwczesnego Jego tragicznego odejścia.
Żegna Cię
Adam Paszek z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

<p>Bliski Kolega</p> <p><strong>Wiadomość o tej tragedii spadła na mnie nieoczekiwanie jak grom z jasnego nieba .Miałem zaszczyt współpracować z Andrzejem w Hucie Katowice przez wiele lat .Był wielką indywidualnością .Pracował nie dla siebie a dla innych .Takich prawych ludzi jak On nie dane mi już było spotkać .Wszystko dla innych a dla siebie już brakowalo mu czasu .Nieraz spotykaliśmy się .Mówiłem , że go brakuje w dzialalności dla miasta , regionu i kraju .Zawsze omijał ze mną ten drażliwy temat , bo był prawdziwym Polakiem a zmiana poglądów nie przystawała do jego raz na całe życie obranej drogi prawości</strong> .</p>


13yrs

Image chosen by user

Stanisław


13yrs

End of content

No more pages to load