Leszek Rodak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.02.2013
Gazeta Pomorska

Nie odchodzi ten kto pozostaje w sercach bliskich Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 14. lutego 2013 roku odszedł od nas kochany Brat i Wujek śp. Leszek Rodak lat 57 Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 19.02. 2013 r. o godz. 9.00 w kościele parafii pw św. Mikołaja. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu parafii pw św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku Siostra z Rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Nie jesteś już tam gdzie byłeś. Ale jesteś wszędzie tam, gdzie my jesteśmy” Victor Hugo - odpoczywaj w pokoju wiecznym!

przyjaciele w 12.rocznicę śmierci


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
"a nadzieja wciąż jest wśród nas, nieobecnych pojawią się cienie, uwierzymy kolejny raz w jeszcze jedno Boże Narodzenie..." Pamiętamy, i tęsknimy

zgrana paka


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wszystko się skończy i wszystko przeminie i sen się przerwie i cudze marzenie, lecz jest coś w duszy co nigdy nie zginie i wciąż trwać będzie – a to jest wspomnienie.

zgrana paka


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból ten chowamy skrycie, bo łez naszych nikt nie zrozumie, a dalej... dalej jest życie”

zgrana paka


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból ten chowamy skrycie, bo łez naszych nikt nie zrozumie, a dalej... dalej jest życie”

przyjaciele


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
z okazji Zmartwychwstania Pańskiego, z nadzieją!

sąsiedzi


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Leszku, moc róż na Twoje urodziny!

sąsiadka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jest taki jeden dzień w roku, pełen zadumy i troski, dzień naszych wspomnień o bliskich którzy usnęli snem boskim. Zapalmy znicze koniecznie ich płomień to Boża nić, ona nas z bliskimi połączy, zaiste to prawda nie mit!

Teresa


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Leszek, żyłeś, jak chciałeś, wykorzystałeś je na maxa, mam nadzieję że teraz, w innej rzeczywistości też jesteś szczęśliwy, spoczywaj w pokoju, pamiętam o Tobie!

Teresa


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
to kolejne święta Bożego Narodzenia, kolejny Nowy Rok, kolejna Wigilia, które spędzasz w innej rzeczywistości, bliżej Pana a nam pozostają tylko wspomnienia! celebruj te święta jak najlepiej a my wciąż o Tobie pamiętamy!

grono przyjaciół z Gniewkowa


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

andrzej


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

J.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

spoczywaj w pokoju


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia