Leszek Rodak

This was published in the following publications on 18.02.2013:
Gazeta Pomorska

Nie odchodzi ten kto pozostaje w sercach bliskich Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 14. lutego 2013 roku odszedł od nas kochany Brat i Wujek śp. Leszek Rodak lat 57 Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 19.02. 2013 r. o godz. 9.00 w kościele parafii pw św. Mikołaja. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu parafii pw św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku Siostra z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
„Nie jesteś już tam gdzie byłeś. Ale jesteś wszędzie tam, gdzie my jesteśmy” Victor Hugo - odpoczywaj w pokoju wiecznym!

przyjaciele w 12.rocznicę śmierci


1yr

Image chosen by user
"a nadzieja wciąż jest wśród nas, nieobecnych pojawią się cienie, uwierzymy kolejny raz w jeszcze jedno Boże Narodzenie..." Pamiętamy, i tęsknimy

zgrana paka


2yrs

Image chosen by user
Wszystko się skończy i wszystko przeminie i sen się przerwie i cudze marzenie, lecz jest coś w duszy co nigdy nie zginie i wciąż trwać będzie – a to jest wspomnienie.

zgrana paka


2yrs

Image chosen by user
„Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból ten chowamy skrycie, bo łez naszych nikt nie zrozumie, a dalej... dalej jest życie”

zgrana paka


2yrs

Image chosen by user
„Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból ten chowamy skrycie, bo łez naszych nikt nie zrozumie, a dalej... dalej jest życie”

przyjaciele


2yrs

Image chosen by user
z okazji Zmartwychwstania Pańskiego, z nadzieją!

sąsiedzi


3yrs

Image chosen by user
Leszku, moc róż na Twoje urodziny!

sąsiadka


3yrs

Image chosen by user
Jest taki jeden dzień w roku, pełen zadumy i troski, dzień naszych wspomnień o bliskich którzy usnęli snem boskim. Zapalmy znicze koniecznie ich płomień to Boża nić, ona nas z bliskimi połączy, zaiste to prawda nie mit!

Teresa


3yrs

Image chosen by user
Leszek, żyłeś, jak chciałeś, wykorzystałeś je na maxa, mam nadzieję że teraz, w innej rzeczywistości też jesteś szczęśliwy, spoczywaj w pokoju, pamiętam o Tobie!

Teresa


3yrs

Image chosen by user
to kolejne święta Bożego Narodzenia, kolejny Nowy Rok, kolejna Wigilia, które spędzasz w innej rzeczywistości, bliżej Pana a nam pozostają tylko wspomnienia! celebruj te święta jak najlepiej a my wciąż o Tobie pamiętamy!

grono przyjaciół z Gniewkowa


3yrs

Image chosen by user

andrzej


13yrs

Image chosen by user

J.


13yrs

Image chosen by user

spoczywaj w pokoju


13yrs

End of content

No more pages to load